ASP Yeni bir HTML oluşturma

RxR Elegance

Hectopat
Daha fazla  
Arkadaşlar kendimce bir site yapmaya çalışıyorum lakin bir konuda tıkandım. Şimdi ben bir haber veya blog yazı yazıyorum ve butona tıklayınca yeni bir HTML oluşturup ona yazmasını istiyorum. Yani Technopat anasayfada habere tıklarsınız ve yeni bir sayfa gelir ya aynen oyle. Ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Bir yandan araştırırken bu konu hakkında bilgi sahibi veya kaynağı olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arkadaşlar kendimce bir site yapmaya çalışıyorum lakin bir konuda tıkandım. Şimdi ben bir haber veya blog yazı yazıyorum ve butona tıklayınca yeni bir HTML oluşturup ona yazmasını istiyorum. Yani Technopat anasayfada habere tıklarsınız ve yeni bir sayfa gelir ya aynen oyle .Ama nasıl yapacağımı bilmiyorum. Bir yandan araştırırken bu konu hakkında bilgi sahibi veya kaynağı olan varsa paylaşırsa sevinirim.

Ben de merak ediyorum, takipteyim.

Daha mantıklı yolunu buldum. Yeni bir sayfaya id ile yolluyorum, id'yi QueryString ile çekiyorum. Ardından sql de o id ile ilgili bilgileri çekiyorum. Repeater ile de Eval kullanarak içeriği döküyorum.
Tam anlatamadım çünkü bende yeni çözüyorum. :lanet::lanet::lanet:

Son düzenleme:
Daha mantıklı yolunu buldum. Yeni bir sayfaya id ile yolluyorum, id'yi QueryString ile çekiyorum. Ardından sql de o id ile ilgili bilgileri çekiyorum. Repeater ile de Eval kullanarak içeriği döküyorum.
Tam anlatamadım çünkü bende yeni çözüyorum. :lanet::lanet::lanet:

Aklımda bir şeyler canlandı, teşekkürler.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 7 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı