Asphalt 8 nasıl kredi ve jeton kazanılır?

R MR.X E

Hectopat
Makaleler
1
Kariyerde reklam izlemezsem sadece en fazla 700 kredi veriyor. Jetonlar da sadece moto kasırga'dan alabildim (25 jeton). Kariyerde 2. sezondayım. Ama arabaların seviyeleri düşük olduğu için geçemiyorum bölümleri. Kredi ve jeton kazanmak için tavsiye verir misiniz?

Kariyerini atlatıkça daha fazla kazanacaksın sabırlı ol 6-7-8'de fazla kredi veriyor diye hatırlıyorum uzun zaman oldu oynamayalı hatalı olabilirim.

Kariyerini atlatıkça daha fazla kazanacaksın sabırlı ol 6-7-8'de fazla kredi veriyor diye hatırlıyorum uzun zaman oldu oynamayalı hatalı olabilirim.
2. sezondayım. Oyun tıkandı diyebilirim. Chevrolet Corvette var 1.000.000 kredi. Onu alabilirsem tüm problemler çözülebilir. Reklamları izleyince iyi kredi geliyor (4000-5000). Eski yarışları sürekli oynayıp gelen parayı da biriktirip onu almak mantıklı mı sizce?

2. sezondayım. Oyun tıkandı diyebilirim. Chevrolet var 1.000.000 kredi. Onu alabilirsem tüm problemler çözülebilir. Reklamları izleyince iyi kredi geliyor (4000-5000). Eski yarışları sürekli oynayıp gelen parayı da biriktirip onu almak mantıklı mı sizce?
hayır yeni yarışları oynamayı deneyin ucuz ama hızlı arabaları tercih edin 6. sezonda galiba 5k-10k kredi veriyordu youtube'dan bakınız isterseniz dediğim gibi yanlış hatırlıyor olabilirim. ne kadar kazandığına bakabilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

hayır yeni yarışları oynamayı deneyin ucuz ama hızlı arabaları tercih edin 6. sezonda galiba 5k-10k kredi veriyordu youtube'dan bakınız isterseniz dediğim gibi yanlış hatırlıyor olabilirim. ne kadar kazandığına bakabilirsiniz

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
25000'e BMW aldım. 2.sezona geçince 70000 kredi vermişti. Kalan parayla da yükselttim. Çoğu yarışı bitirdim bu sayede ama son yarışlar 1200 istiyor. Benim arabam 1091. Bu yüzden sıkıntılı. Sizce 29000 kredi biriktirip arabayı bir tık daha yükselteyim mi?

Credit farming kalktı onun yerine para verip kredi alıyosun,bütün tierlerde yarışlardan 300 kredi kazanınca reddit'te araştırdım.Oyunu hiç oynama daha iyi.

Credit farming kalktı onun yerine para verip kredi alıyosun,bütün tierlerde yarışlardan 300 kredi kazanınca reddit'te araştırdım.Oyunu hiç oynama daha iyi.
P2W olmuş iyice oyun. Eski haritaları da kaldırmışlar galiba. Eskiden ilk yarış Tokyo'da yapılıyordu. Şimdi garip bir harita da. 3. sezona geldim. Bundan sonra silmek istemem.

Yeni konular

Geri
Yukarı