Aspire 5560G OS X 10.8.2 Kurma

Makaleler
18
Yer
İstanbul
Daha fazla  
Merhaba arkadaşlar, bilgisayarıma Niresh's OS X 10.8.2 kurmaya çalışıyorum. Bilgisayarı DVD'den başlatıyorum, Sonra Niresh's OS X İnstall üzerine gelip enter'a basıyorum. Sonra bilgisayar kapanıyor ve normal Windows'um açılıyor. Bilgisayarım 1 yıllık.

İşlemci : AMD A6-3420M

RAM : 2 GB DDR3

Ekran Kartı : AMD Radeon HD 6520G

Marka / Model : Acer Aspire 5560g

phztp.png

AMD sisteme kurma zor, hele ki laptopa kurmak imkansız gibi bir şey. Bir nedenden Kernel Panic veriyor ve reset atıyor.

Peki bu sorunu nasıl çözebilirim?

- - - Güncellendi - - -

Sorunumu çözdüm Nires'h değilde iAtkos olarak denedim ve oldu tabi senin sayende :D Senin bir yazını gördüm ve orada yazanı denedim. Çözümünü başka konuya yazdım ama burayada yazayım.

Bende Nires'h indirdim ve Active@ İSO Burner programı ile yazdırdım ama bilgisayar durmadan yeniden başlatıyordu. Elimde iAtkos S3 V2 vardı. Aynı program ile DVD'ye yazdırdım. BIOS'dan sadece SATA'yı AHCI yaptım ve Bilgisayarı DVD ile başlatıım daha sonra S3 V2 ekranı geldi F8 tuşuna bastım ve " -x -v " komutu yazdım ve neredeyse 15-20 dakika bekledim. Daha sonra gri bir ekran geldi orada 3-4 dakika bekledim ve dilinizi seçin ekranı geldi. Ondan sonrada bildiğiniz Mac kurulum ekranları...

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı