Mac Os x Mountain Lion 10.8.2 Sorun!

talhos

Hectopat
Beyler herkese merhaba.

Öncelikle ben iatkosml2.dmg adlı dosyayı Boot Disk Utility ile USB'ye yazdım. Tabii ki 2 ye ayırdım. (Clover ve Chameleon) Sonra bilgisayarı yeniden başlattım ve boot ettim. Sonra Clover ile yüklemeyi denedim ve siyah ekranda yüklemeye başlarken yazılar geliyor ve reset atıyor.

Sonra 2.yöntem Chameleon ile deneyim dedim.Ondada hangi tür boot ettiysem yazılar geliyor reset atıyor. BIOS ayarlarında AHCI mod yok.RSI var sadece AHCI yok. Yüklemem için ne yapmam gerekli. Reset atmaması için?

Sistem Özelliklerim :
Intel Core 2 QUAD 3.00(8 Çekirdek)
4 GB DDR2 Ram
ATI RADEON HD 4600 Series

N'oluyor yav... Düzgün yaz biz okuruz :D Ati rodeondan pek birşey bekleme... Nvidia ekran kartı alırsan ucuzundan işini görür... Retail kurulum denemen lazım... Öncelikle retail kurulum videoları izlemen lazım.. Unibeast ile retail kurulum..

Bu forumda araştırma yapmadan konu açıyorsunuz.. Bakınız Mac OS X Mountain Lion 10.8.5 USB İmajı ve
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı