Aspire 7 vs TUF F15

Bütçe
15000
Aspire daha mantıklı olur ASUS'un o modeli fazla ısınıyor ve Aspire performans acısından daha iyi, bütçenin artma şansı var mı?

Hocam Acer bence hem eski TUF'lar sağlam değil diye biliyorum. Eğer üniversiteye götürecekseniz sanırım u işlemciler daha az güç harcıyordu. Eğer MUX Switch varsa Acer güzel olur taşınabilirlik ve pil ömrü açısından.

MUX Switch var mı diye satıcıya sorun. Ekran kartıda bayağı güçlüymüş 130 watt diyor satıcı.

Aspire daha mantıklı olur ASUS'un o modeli fazla ısınıyor ve Aspire performans acısından daha iyi, bütçenin artma şansı var mı?

Uzun zamandir piyasaya bakmıyordum en son bu fiyata kadar çıkabildik sayılır. Bu fiyatlara 8gb ram i5 bilgisayar almak bile koyuyor zaten. Ama gönderdiğiniz modeli de bir değerlendireceğim, teşekkürler.

Hocam Acer bence hem eski TUF'lar sağlam değil diye biliyorum. Eğer üniversiteye götürecekseniz sanırım u işlemciler daha az güç harcıyordu. Eğer MUX Switch varsa Acer güzel olur taşınabilirlik ve pil ömrü açısından.

MUX Switch var mı diye satıcıya sorun. Ekran kartıda bayağı güçlüymüş 130 watt diyor satıcı.
İşlemci tarafında ben de 5500U’dan yanayım fakat rtx3050ye kıyasla i5 10300 + 1650 bir arada performans farkı yaratır mı bilemedim uzun zamandır da takip etmiyorum o yüzden sorma gereği duydum, özellikle gaming performansı açısından. Mux sanıyorum yoktur ama sordum satıcıya yine de, teşekkürler.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı