Aspire A515-41G mavi ekran hatası

@Trieetz Hocam sizi katkıda bulunan yapmaları lazım yönetimin görmüyorlar mı seni? Güzel rehber konuları ve mavi ekran hataların da yardımcı olamaya çalışıyorsunuz.

@Recep Baltaş Böyle insanları da es geçmeyin adam elinden geldikçe yardım ettiğini görüyorum ve yararlı rehber de hazırlamaya çalışıyor her fırsatında.

@Trieetz hocam sizi katkıda bulunan yapmaları lazım yönetimin görmüyorlar mı seni? Güzel rehber konuları ve mavi ekran hataların da yardımcı olamaya çalışıyorsunuz.

@Recep Baltaş böyle insanları da es geçmeyin adam elinden geldikçe yardım ettiğini görüyorum ve yararlı rehber de hazırlamaya çalışıyor her fırsatında.

Bildiğim kadarı ile katkıda bulunan sürekli aktif olan kişilere veriliyor. Bende aktifim lakin gideceğim. Ara sıra geleceğim üniversite başlıyor. O güne kadar elimden geleni yapacağım.

Bildiğim kadarı ile katkıda bulunan sürekli aktif olan kişilere veriliyor. Bende aktifim lakin gideceğim. Ara sıra geleceğim üniversite başlıyor. O güne kadar elimden geleni yapacağım.
Aktif olamayanlara sürekli mod değil de katkıda bulunan veriyorlar. Bir ara Murat hocam da yoktu, fırsat bulduğu kadarıyla girdiği için modluk ona göre değildi.

Geri
Yukarı