ASRock A320M-DGS M.2 SSD vidası uymuyor

Daha fazla  
Anakarta takılı 1. vida var fakat ona uyumlu vida anakart kutusunun içinde bulamadım. Deliği çok küçük. 1. vida ve ona takılacak vida kutuda mevcut. Şu anki takılı olan vidayı da çıkaramıyorum. Ne yapmam gerek?

Dosya Ekleri

• 20230627_015239.jpg
    20230627_015239.jpg
    119,5 KB · Görüntüleme: 68
  • 20230627_015210.jpg
    20230627_015210.jpg
    109,1 KB · Görüntüleme: 67
Dişini hiç zorlama bozulmasın. Resimden gördüğüm kadarıyla 2 tane sarının altındaki beyaz altıgene takılıyor SSD vidası. Elimden gelir ve parkinson hastası değilim diyorsan pense yardımı ile çok dikkatlice o beyaz altıgen vidayı sola doğru açmaya çalış. Açıldıktan sonra elinde bulunan, birbirine uyan modellerini üstüne geri takabilirsin.

Dişini hiç zorlama bozulmasın. Resimden gördüğüm kadarıyla 2 tane sarının altındaki beyaz altıgene takılıyor SSD vidası. Elimden gelir ve parkinson hastası değilim diyorsan pense yardımı ile çok dikkatlice o beyaz altıgen vidayı sola doğru açmaya çalış. Açıldıktan sonra elinde bulunan, birbirine uyan modellerini üstüne geri takabilirsin.

Evet o takılı olan vidanın hizasına geliyor. Çok dar bir alan deneyeceğim teşekkür ederim.

Evet o takılı olan vidanın hizasına geliyor. Çok dar bir alan deneyeceğim teşekkür ederim.

Uyumlu vida bulup sağlıklı bir şekilde takıp montajlamadan kullanmayın zarar görürsünüz işinizi riske atmayın kasa yanında anakart yanında vidalar gönderiliyor onların hepsini deneyin olmazsa bir bilgisayarcı vs uğrayıp bulun sağlıksız iş yapmayın bence.

Herkese teşekkür ederim. Sistemi satın aldığım yeri aradım. O vidalardan hariç başka bir poşette tek şekilde gönderilir dedi. Kutuya daha dikkatli baktığımda ufak vidayı buldum. Gözükmüyor bile 😀

Yeni konular

Geri
Yukarı