ASRock A320M-HDV RAM önerisi

kaanyrdgl

Decapat
Merhaba, sistemim bu şekilde;
  • ASRock A320M-HDV.
  • AMD Ryzen 3 1200 AF.
  • RX560 4 GB OC.
  • GeIL 8 GB DDR4 RAM.
Sistemimde ekran kartım kullanmıyor, GPU %0 kullanılıyor. Burada açtığım konulara göre iki sokete de RAM takarsam düzeleceğini söylüyorlar.

Ama hangi RAM'i alacağımı bilmiyorum. RAM bilgilerim aşağıdaki şekilde, ona göre uyumlu bir RAM bulabilir misiniz? @iPhone 14 Pro (sizin bildiğinizi düşünerek etiketliyorum)

memory.png
memory1.png

Bence sorununun RAM'le pek alakası yok, daha çok harici GPU devreye girmiyormuş gibime geldi.
İkinci RAM'e gelecek olursak birkaç kritere bakarak uygun RAM bulabiliriz ancak sen işini garantiye al, direkt aynısından al.

Aynısından almalısınız şu anki RAM'in.
bende düşündüm fakat bulamadım internet de şaun ki ramimi
Sistemdeki RAM'in aynısından alabilirsin.
Tabii satılıyorsa.
şuan ki rami internet de bulamadığım için böyle bir konu açtım
Bence sorununun RAM'le pek alakası yok, daha çok harici GPU devreye girmiyormuş gibime geldi.
İkinci RAM'e gelecek olursak birkaç kritere bakarak uygun RAM bulabiliriz ancak sen işini garantiye al, direkt aynısından al.
Harici GPU mun olmadığını biliyorum msi kombustor ile furmark testi açtığım da gpu m %100 çalışıyor fakat oyunlarda sadece CPU m çalışıyor

Merhaba, sistemim bu şekilde;
  • ASRock A320M-HDV.
  • AMD Ryzen 3 1200 AF.
  • RX560 4 GB OC.
  • GeIL 8 GB DDR4 RAM.
Sistemimde ekran kartım kullanmıyor, GPU %0 kullanılıyor. Burada açtığım konulara göre iki sokete de RAM takarsam düzeleceğini söylüyorlar.

Ama hangi RAM'i alacağımı bilmiyorum. RAM bilgilerim aşağıdaki şekilde, ona göre uyumlu bir RAM bulabilir misiniz? @iPhone 14 Pro (sizin bildiğinizi düşünerek etiketliyorum)

Eki Görüntüle 1070077Eki Görüntüle 1070078
Sisteminizin Raminin aynısını almalısınız, uyumsuzluk olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı