ASRock A620M Pro RS alınır mı?

Asrock olarak bu var hocam. Genel tablo bu.Eki Görüntüle 2116550
Beyaz istiyor arkadaş. Bu anakart da iyiymiş. 2 ram slotu olmasa iyi olurdu ancak 2x16 ram alırsa sorun olmaz.

Asrock olarak bu var hocam. Genel tablo bu.Eki Görüntüle 2116550
acıkcası çok sistem dizmekten anlamıyorum ama fiyat farkı çok yok A serisinden iyi olmasının sebebi tam olarak nedir acaba

anladım hocam oc yapılmaması pek bir performans düşüklüğü yaratır mı acaba? pek sistem gerektiren oyunlar oynamıyorum pubg cs2 tarzı oyunlar oynuyorum
Performans düşüklüğü yaratmaz, zaten 7000 serisi işlemciler baya güçlüler. Sadece OC ile kazanabileceğiniz bir miktar performansı kazanamamış olursunuz ama bahsettiğiniz oyunlarda stock performans sizi her şekilde tatmin eder.

Ne alakası var? Ben 5.35 GHz de ve ufak undervolt da yaparak 60 derecelerde kullanıyorum, gayet de yapılır 7500Flerin bazıları 7600'lerin çipinden bile kaliteli.
Hocam arkadaş belli ki anlamıyor bu işlerden. Overclock'un çok gerekli bir şey olmadığını belirttim. Sıcaklıkları da arttırıyor. Kafa yormaya değmez onun için.

Açıkçası çok sistem dizmekten anlamıyorum ama fiyat farkı çok yok A serisinden iyi olmasının sebebi tam olarak nedir acaba?

Yukarıda görsel attım PCI 5 SSD yuvası var, hız aşırtma desteği USB portları, genel olarak daha iyi güç beslemesi var ileride zen5 iyi bir işlemciye geçmek istersen anakartın daha güçlü olacak.

Yeni konular

Geri
Yukarı