ASRock A620M Pro RS alınır mı?

Hocam arkadaş belli ki anlamıyor bu işlerden. Overclock'un çok gerekli bir şey olmadığını belirttim. Sıcaklıkları da arttırıyor. Kafa yormaya değmez onun için.

Evet ama herkes doğduğunda öğrenmiyor belki biraz kurcalar otomatik overclock da var ama tek sebebi bu değil tabii ki.

Peki bu AM5 kartlar için uygun RAM olması mevzusu varmış galiba bir bilgi sahibi misiniz?

Evet kendim B650 ile 7500F ve 7000 MHz RAM kullanıyorum.

Yukarıda görsel attım PCI 5 SSD yuvası var, hız aşırtma desteği USB portları, genel olarak daha iyi güç beslemesi var ileride zen5 iyi bir işlemciye geçmek istersen anakartın daha güçlü olacak.
teşekkür ederim, bunu da not alıyorum iki kart arasında kaldım şuan.

Yok o abartı. Ram için bütçen ne?
şuan için 2x16 yapmak için bütcem yok, tek 16 düşünüyorum daha sonrasında almayı düşünüyorum 2k 3k arasında oynayabilirim mümkün mü acaba?

Evet ama herkes doğduğunda öğrenmiyor belki biraz kurcalar otomatik overclock da var ama tek sebebi bu değil tabii ki.

Evet kendim B650 ile 7500F ve 7000 MHz RAM kullanıyorum.
uyumlu olup olmadığını nerden anlayabilirim peki?

teşekkür ederim, bunu da not alıyorum iki kart arasında kaldım şuan.

şuan için 2x16 yapmak için bütcem yok, tek 16 düşünüyorum daha sonrasında almayı düşünüyorum 2k 3k arasında oynayabilirim mümkün mü acaba?

uyumlu olup olmadığını nerden anlayabilirim peki?
2. el ram bakabilirsiniz. Ram, test ettiğinizde çalışıyorsa sonradan bozulma ihtimali aşırı düşük olan bir parça zaten. 3k altına 32gb ram kitleri bulunuyor.

Şu an için 2x16 yapmak için bütçem yok, tek 16 düşünüyorum daha sonrasında almayı düşünüyorum 2K 3K arasında oynayabilirim mümkün mü acaba?

Uyumlu olup olmadığını nereden anlayabilirim peki?

İlk başlarda sorun çıkıyordu ama AMD Firmware güncellemeleri dağıtıyor ve kararlılık artıyor XMP 3.0 ve EXPO destekli çoğu RAM'de bir sorun olmayacaktır. B650 de taksit de var peşin fiyatına ve indirimde normalde 5.500 şu an 5000 onu kaçırma ve RAM olarak uygun fiyata bu var seni uzun yıllar götürür zaten 2 yuvaya takacaksın.

İlk başlarda sorun çıkıyordu ama AMD Firmware güncellemeleri dağıtıyor ve kararlılık artıyor XMP 3.0 ve EXPO destekli çoğu RAM'de bir sorun olmayacaktır. B650 de taksit de var peşin fiyatına ve indirimde normalde 5.500 şu an 5000 onu kaçırma ve RAM olarak uygun fiyata bu var seni uzun yıllar götürür zaten 2 yuvaya takacaksın.
beyaz ve rgb düşünüyorum. cl32 ile cl38 farkı nedir acaba?

Gecikme süresini ifade eden bir değer düşük olması daha iyi bu bütçede gördüğüm en iyisi bu. Siyahı var alternatif olarak.
Bütçeyi arttırmaya çalışıp bunu almayı düşünüyorum fikriniz nedir acaba? İndirimle 5200e düşüyor.

Bütçeyi arttırmaya çalışıp bunu almayı düşünüyorum fikriniz nedir acaba? İndirimle 5200e düşüyor.
Estetik içinse alınabilir ama onun dışında bu kadar para vermeye gerek yok.

Geri
Yukarı