Çözüldü ASRock B550M HDV ön panel kabloları nasıl bağlanmalı?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

YasinAlnms

Centipat
Daha fazla  
RAM
Corsair 3000 MHz, crucial 3200 MHz
İşlemci
Ryzen 3 3100
Screenshot_2024-01-09-18-12-01-777_com.mi.globalbrowser.jpg

Kitapta yazdığı gibi bağladığım zaman güç tuşuna bastığımda mavi LED 1 defa yanıyor sonra güç veya ekran gelmiyor. Klavye LED'i yanıyor ama dediğim gibi sıfır görüntü. Ne kasa fanları ne de işlemci fanı çalışmıyor. Nasıl yapılacağını bilen biri var ise yardım edebilir mi?

Çözüm
Eki Görüntüle 2079441

Kitapta yazdığı gibi bağladığım zaman güç tuşuna bastığımda mavi LED 1 defa yanıyor sonra güç veya ekran gelmiyor. Klavye LED'i yanıyor ama dediğim gibi sıfır görüntü. Ne kasa fanları ne de işlemci fanı çalışmıyor. Nasıl yapılacağını bilen biri var ise yardım edebilir mi?
Sadece Power sw bağla gitsin ben öyle yapıyorum gerisine pek ihtiyaç olmuyor. PWRBTN yazan yere power sw yazan kabloyu tak yanlama veya dikleme hangisinde çalışırsa.
Eki Görüntüle 2079441

Sadece Power sw bağla gitsin ben öyle yapıyorum gerisine pek ihtiyaç olmuyor. PWRBTN yazan yere power sw yazan kabloyu tak yanlama veya dikleme hangisinde çalışırsa.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Hocam her türlü denedim ekran kartının güç girişinin üzerindeki LED yanıp hemen sönüyor bastığın zaman.

Geri
Yukarı