Asrock G41M-VS3 İçin İşlemci Önerisi

OK3N

Hectopat
Daha fazla  
Elimde Asrock G41M-VS3 bu anakarta en hızlı oyunlarda en fazla FPS alacak işlemci önerir misiniz? TDP önemsiz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu işlemciden daha iyi işlemci varmı ? 6 çekirdek felan veya 4 ghz
Hayır bu işlemci 775 soket en güçlü işlemcidir. Unutmadan işlemcinin TDP değeri 120 Watt onu soğutmak için minimum 3-4 bakır borulu kule tipi bir soğutucuya ihtiyacınız var ayrıca anakartınıza modlu BIOS yüklemeyi unutmayın.

işlemcinin normal ghzi 3.00 ben buna overclocla 3.50 gibi değerlere çıkarabilirmiyim çıkarabilirsem nasıl işlemci soğutucusu öneririsiniz?

100 tl gibi bir miktar para ayrdım soğutucuya
Bu intel 775 sokete extreme işlemcilerde varmış bu extreme işlemcileri öneririmisiniz?

100 tl gibi bir miktar para ayrdım soğutucuya
Bu intel 775 sokete extreme işlemcilerde varmış bu extreme işlemcileri öneririmisiniz?
O işlemciler çok pahalılar önermem. Soğutucu olarak bunu öneririm. Akasa Nero 3 120mm Fan Plakasız Montaj AMD / Intel Tüm Soketlerle Uyumlu İşlemci Soğutucusu (AK-CC4007EP01) - İşlemci Soğutucu - Overclock - Bilgisayar Bileşenleri Ama bütçeyi aşmak istemiyorsanız bu da iş görür. Xigmatek Xigmatek Tyr Sd964B İntel/Amd Cpu Fan Fiyatı

Bu videoda 3,4 GHz'e ulaşılmış sanırım siz 3,5-3,6'ya ulaşabilirsiniz.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı