Asrock H55M-LE anakarta HD 7850 uyar mı?

Makaleler
3
Yer
Nebuchadnezzar
Daha fazla  
Meslek
Judge Dredd
3 yıllık bir sisteme sahibim ve bu sistemde bazı şeyleri yenileyeceğim ve sana da bir sorayım dedim. Sistemim: Intel Core İ3 550 işlemci, Asrock H55M-LE anakart, 4GB Ram (Dual Kit 2X2) 1333 Mhz, Raedon HD 4650 ekran kartı. Ekran kartım berbat. Monitörüm Samsung SyncMaster 940NW. Mönitörüm de berbat. Ben RAM olarak 8 GB’lık yeni bir kit almayı düşünüyorum. Ekran Kartı olarak HD 7850 almayı ve son olarak mönitörü Samsung S23B350H alacağım. Bu aldığım şeyler bilgisayarımla uyumlu mudur? Yoksa başka neleri yenilemeliyim? Güç Kaynanğım: Corsair VS550.

Alacağın parçalar sisteminle uyumlu. Güç kaynağın da gerçek güç sunabilen kaliteli bir ürün. Herhangi bir sorun yaşayacağını sanmıyorum açıkçası. Fakat tavsiyem 8 GB RAM takmak yerine RAM’leri aynı bırakıp 120 GB bir SSD al. Böylece daha fazla performans artışı elde edeceksin. Bir de oyunlarda daha iyi performans için Windows 8 64 Bit kurman gerek.

Uyarı! Bu konu 11 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı