Asrock RX 580 mi MSI Armor RX 580 mi?

Queryss

Hectopat
Daha fazla  
Beyler yakında bir bilgisayar toplayacağım. Parçalar şu şekilde:
  • İşlemci: AMD Ryzen 5 2600
  • Anakart: Asrock AB350m
  • RAM: Kingston HyperX 8GB DDR4 3000 MHz
  • Kasa: Aerocool Cyberx
Parçalar bu şekilde ama ekran kartında kararsız kaldım. Asrock Phantom Gaming X RX 580 modelini mi yoksa MSI Armor RX 580 modelini mi alayım yardım ederseniz sevinirim.

HDD koymadım zaten evde var.

Farklı sistem tavsiyeniz varsa yazabilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Arada 300 TL'lik bir fark yok ise MSI Armor al. Fiyat farkı yok ise yine MSI Armor al. Asrock tam bilmiyorum anakartlarında oldukları kadar iyilerse alınabilir herhalde. B450M ile değiştir anakartı OC yaparken sıkıntı yaşarsın.

Arada 300 TL'lik bir fark yok ise MSI Armor al. Fiyat farkı yok ise yine MSI Armor al. Asrock tam bilmiyorum anakartlarında oldukları kadar iyilerse alınabilir herhalde. B450M ile değiştir anakartı OC yaparken sıkıntı yaşarsın.

Hepsiburada da msı armor 1935 TL iken asrock phantom gaming x Rx580 2200 TL 200 TL ye yakın fiyat farkı var
Bu arada Rx580 yerine asus 1070 turbo modeli uyarmı ama Anakart msı b450m pro m2 geri kalan herşey aynı sizce hangisi daha iyi performans olur

Son düzenleme:
Hepsiburada da msı armor 1935 TL iken asrock phantom gaming x Rx580 2200 TL 200 TL ye yakın fiyat farkı var
Bu arada Rx580 yerine asus 1070 turbo modeli uyarmı ama Anakart msı b450m pro m2 geri kalan herşey aynı sizce hangisi daha iyi performans olur
Armor çok ısınıyordu galiba. Ama adı üstünde ona dayanıklı. :D

MSİ armor alın geçin. Soğutması da gayet iyidir o kadar çok ısınan bir kart değildir kendisi.

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı