ASROCK yanlışlıkla Z390 anakartını sızdırdı

Yarın Z390 anakartlar tanıtılılacak ancak ASRock tatliş bir hata yaparak Google İndekslerine kapatmayı unuttuğu sayfayı kapalı sanıyor.

Mesela; https://www.asrock.com/microsite/Z390PhantomGaming/ adresinden linke erişemezken, önbellekten siteye erişmek mümkün.

ASRock > Z390 Phantom Gaming

Modeller ise şu şekilde:

1538924028322.png

1538923852179.png

1538923912257.png

Son düzenleyen: Moderatör:
Asrock'un asıl iyi anakartları overclock rekorları kıran OC Formula anakartlardır. Taichi bunlardan sonra gelir. Her markanın belli başlı modellerinde olduğu gibi bu markanın da giriş seviye modelleri düşük kalite bileşen içerdiğinden tercih etmek risklidir. Bir Asus Rog Maximus, MSI Godlike kadar olmasa da Asrock Taichi, OC Formula modelleri hiçte yabana atılacak anakartlar değildir.

4 sene kullandığım ve dün sattığım bir marka. Gerçekten sağlam anakart çıkarıyorlar. OC profilleri falan çok basit, RAM olarak da çok kolay. Gözü kapalı güvenirim ben.

4 sene kullandığım ve dün sattığım bir marka. Gerçekten sağlam anakart çıkarıyorlar. OC profilleri falan çok basit, RAM olarak da çok kolay. Gözü kapalı güvenirim ben.
Hocam doğru diyorsunuz ama aynı fiyata Gigabyte gibi bir marka varken neden onu tercih edelim ki? Ben daha 2 sene öncesine kadar neredeyse Asrock'la yaşıt Gigabyte anakartı sorunsuz kullanıyordum, yani normalde markacılığı çok sevmem ama şu anki fiyatlarla açıkçası Asrock bana hiç cazip gelmiyor.

Hocam doğru diyorsunuz ama aynı fiyata Gigabyte gibi bir marka varken neden onu tercih edelim ki? Ben daha 2 sene öncesine kadar neredeyse Asrock'la yaşıt Gigabyte anakartı sorunsuz kullanıyordum, yani normalde markacılığı çok sevmem ama şu anki fiyatlarla açıkçası Asrock bana hiç cazip gelmiyor.
ASROCK markasının en üst düzey modeli yerine AORUS GAMING 7 alırdım açıkcası :D

Evet satıldı. İlanı güncelledim zaten. Nişan yapacağım için biraz nakite ihtiyacım oldu.
Anladım, mutluluklar dilerim hocam :)
ASROCK markasının en üst düzey modeli yerine AORUS GAMING 7 alırdım açıkcası :D

Taichi ile Aorus Gaming 7 başabaş giden anakartlar. Eğer üst seviye OC yapılmayacaksa bende AORUS alırdım, ki Gaming 5 modeli var ve mükemmel :) Ama Gaming 7 modelleri de ayrı dünya be ya :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı