Assasin Creed vs Alan Wake 2

Darkwebir

Picopat
Daha fazla  
Arkadaşlar bütçem 600TL. Assasin ve Alan Wake 2 arasında kaldım. Assasin en son Valhalla oynadım bittmedi yarım kaldı bittireceğim çekindiğim yeni assasin de diğerleri gibi bayması dünya çok donuk sadece çevrenin güzelliğine almak istemiyorum artık. Alan Wake 2 ise ödül adayı çok beğenilen bir oyun çekingenliğin çok monoton diyorlar ben genel olarak film gibi aktarılan oyunları çok severim korkuyu sevmme diyemem ama çok oynamam resident serisini sadece oynadım korkuda o kadar. Ayrıca acaba Torrent indiirp deneyipmi alsam virüs tedirgin ediyor.

Arkadaşlar bütçem 600TL. Assasin ve Alan Wake 2 arasında kaldım. Assasin en son Valhalla oynadım bittmedi yarım kaldı bittireceğim çekindiğim yeni assasin de diğerleri gibi bayması dünya çok donuk sadece çevrenin güzelliğine almak istemiyorum artık. Alan Wake 2 ise ödül adayı çok beğenilen bir oyun çekingenliğin çok monoton diyorlar ben genel olarak film gibi aktarılan oyunları çok severim korkuyu sevmme diyemem ama çok oynamam resident serisini sadece oynadım korkuda o kadar. Ayrıca acaba Torrent indiirp deneyipmi alsam virüs tedirgin ediyor.

Alan Wake 2 almalısınız bence. Bahsettiğiniz AC oyunu sanırım Mirage. Mirage'i ben beğeniyorum eski tarz olduğu için. Alan Wake bana korku gibi hissettirmiyor sizi bilemem. Evil Withen, RE serisi vsden sonra basit geliyor.

Dosya Ekleri

• ubi.png
    ubi.png
    1,7 MB · Görüntüleme: 21
Ubisoft Plus Türkiye'de yok diye biliyorum.
İlk etap ubisoft sayfasına gidip,kullanıcı ve şifreni giriş yap ve XBOX hesabını bağla. XBOX hesabın ile Ubisoft + bağlayacağın hesap aynı olması gerekiyor. Ubisoft + nasıl alınır ? Ubisoft+ — One Month Membership ürününü satın al | Xbox bu siteye girip sağ köşeden,bağladığın xbox üyeliğini açacaksın. Ve Ubisoft +'ı buradan satın alacaksın. Satın aldıktan sonra 'ubisoft connect' yani uplay'e oyunların düşecek. Eğer kütüphanen gözükmezse,ubisoft connect üzerinden oyunları kütüphaneye ekliyorsun. Üst tarafta ki UBİSOFT + yazan yerden.

Peki alan wake 2 torrent deneyip taratsam virüs için öyle riske girermiyim.
Hocam ben yıllardır torrent üzerinden öncesinde oyun indirmiştim. Bu virüs davasına inanan birisi değilim. Belki saçma gelecek sana ama bence virüs vs yok. Dümenden sohbet bunlar :D Ben sana atayım link indir.

Dosya Ekleri

• ss.png
    ss.png
    267,1 KB · Görüntüleme: 20

Alan Wake II için Epic %33 indirim + %10 cüzdan iadesi yapıyor mu?

Geri
Yukarı