Assasin's Creed 4 Black Flag Hareket Edince Ekran Sallanıyor

GAMEWOLF

Hectopat
Daha fazla  
AC4'ü indirip kurdum. Hiç kasma, sıkıntı vs. yok. Ama hareket edince ekran sapıtıyor. Yani bir bakıma hata oluyor. Oyun orijinal değil ve ekran kartım AMD R7 370. Konu hakkında bilgi sahibi olan lütfen yardım etsin.

Oyun bende de sallanıyor. Steam'den aldım. Korsanla ne alakası var? Türkçe içerik sağlamadıkları halde dünya paralar vermeye karşı olmamız lazım aksine... Neyse...

Yabancı sitelerde Ati kartları olanlarda yaşanan bir problem gibi gözüküyor. Radeon ayarlarından optimize ederek düzelttim bu problemi. Koca forumda bir adam dahi bilmez mi yahu...

GTA 4'teki sallanma bugu gibi mi? Niko sarhoş gibiydi crackin güncel olmayışından kaynaklanıyor olabilir, en azından 5 sene önce ben öyle çözmüştüm :)

Oyun bende de sallanıyor. Steam'den aldım. Korsanla ne alakası var? Türkçe içerik sağlamadıkları halde dünya paralar vermeye karşı olmamız lazım aksine... Neyse...

Yabancı sitelerde Ati kartları olanlarda yaşanan bir problem gibi gözüküyor. Radeon ayarlarından optimize ederek düzelttim bu problemi. Koca forumda bir adam dahi bilmez mi yahu...
Tekrar tekrar kurunca düzeldi bende :D

Uyarı! Bu konu 8 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı