Assasin's Creed 4 Hareket Edince Ekran Sallanma Sorunu

Swiss

Hectopat
Daha fazla  
Merhaba arkadaşımızın teki böyle bir konu açmış ben de tekrardan açmak istiyorum önceden oyunu gayet güzel oynuyordum hatta bitirmiştim sonra tekrardan başlamak istedim lakin bu hataya maruz kaldım. Oyunu Steam'den satın aldım orijinal. Şimdiden teşekkürler.

Yaşadığın sorunu biraz daha net açıklarsan yardımcı olabilirim. Onun dışından sürücülerin güncel olmasına dikkat et.

Tek sıkıntım oyunda saldırı felan gayet normal , fakat yürüyünce ekran sallanmaya başlıyor ve bu neticede oyun oynanmıyor

Arkadaşlar sorunu çözdüm . Bir video çekme programı var o otomatikmen oyunu çekmeye başlıyor onu kapattıktan sonra düzgün devam ediyor :)

Bir video çekme programı var o otomatikmen oyunu çekmeye başlıyor onu kapattıktan sonra düzgün devam ediyor .
(O programın İsmi Nedir Kardeşim Nasıl Kapatabiliriz Lütfen Yardımcı Olabilirmisin...)

Bu sorundan bende muzdaripdim. Aynı problem diğer AC oyunlarında da meydana gelebiliyormuş.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Şurada AC 3 için çözüm önerisi sunmuş. Ben AC 4 için denedim bende işe yaradı. Aynı problemle karşı karşıya kalan arkadaşlar içinde çözüm olabilir belki.

Geri
Yukarı