Assasin's Creed Oyunları İçin Kaç FPS Almak Gerekir?

JaCKHaLL05

Hectopat
AC Unity, AC Syndicate serilerinde akıcılık için en az kaç FPS almak gerekli? forumda bir yerde 30 FPS yeterli diyordu siz ne diyorsunuz arkadaşlar?

Son düzenleyen: Moderatör:
Eğer fare ve klavye ile oynayacaksan bence 60 FPS'nin altı pek kurtarmıyor. Ama gamepad ile oynarım dersen 30 FPS'den sonrası rahat kurtarıyor. Çünkü fare gibi kamerayı hızlı hareket ettiremiyorsun.

Kullandığınız monitöre ve beklentinize bağlı. Bana sorarsan 45 FPS yeterli. Ama eğer 144 HZ bir monitör varsa tabii ki de bu değer çok daha fazla olur en az 120-130 FPS beklerim.

Eğer fare ve klavye ile oynayacaksan bence 60 FPS'nin altı pek kurtarmıyor. Ama gamepad ile oynarım dersen 30 FPS'den sonrası rahat kurtarıyor. Çünkü fare gibi kamerayı hızlı hareket ettiremiyorsun.
klavye ve fare tabiki hocam :) ekran kartım gtx 750 1gb bu arada lowda kaç fps alırım bilmiyorum indirmedim daha oyunu?
Kullandığınız monitöre ve beklentinize bağlı. Bana sorarsan 45 FPS yeterli. Ama eğer 144 HZ bir monitör varsa tabii ki de bu değer çok daha fazla olur en az 120-130 FPS beklerim.
60hz monitörüm var hocam
Kol ile oynayacaksanız 30 FPS yeterlidir.
Klavye + Mouse ile oynayacaksanız 50 FPS yeterlidir.
anladım gtx 750 1gb 8gb ram i5 2400 lowda kaç fps alırım sence?

Deneyip görmen lazım. İnternette de deneyen yok. Direk buradan bir şey söylemek çok zor ama FULL HD'de oynatmayacağı kesin.

Unity için bir şey diyemem ama syndicate baya ağır oyun. Gtx 750 ti'de lowda 30 FPS altı alıyordum ve sürekli anlık takılmalar meydana geliyordu. Çok fazla oynamadan sildim. Eğer orijinal alacaksanız korsanda test etmenizi tavsiye ederim.

Unity için bir şey diyemem ama syndicate baya ağır oyun. Gtx 750 ti'de lowda 30 FPS altı alıyordum ve sürekli anlık takılmalar meydana geliyordu. Çok fazla oynamadan sildim. Eğer orijinal alacaksanız korsanda test etmenizi tavsiye ederim.
teşekkürler hocam
Deneyip görmen lazım. İnternette de deneyen yok. Direk buradan bir şey söylemek çok zor ama FULL HD'de oynatmayacağı kesin.
low ayarlarda güzel olurdu 60fps :)

Uyarı! Bu konu 6 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı