Assassin Creed oyunları hangi sırayla oynanmalı?

Bunu beğenenler de var beğenmeyenler de. Elbette bu oyunu zamanında oynayıp o havayı alanların pek hoşuna gitmedi ama bence güzel oldu. Özellikle Odyssey'i çok beğenmiştim.
Zevkler renkler tabi ona diyecek birşey yok maalesef.

Oddyssey, Origins, Valhalla'da hikayeler birbirinden çok farklı olduğu için çok önemli değil ama Oddyssey'den sonra hiç Origins oynayasım gelmedi.

Ben defalarca oynadım bu seriyi. Hikayesi gerçekten çok iyidir. Ezio'nun doğumundan ölümüne kadar tüm hikayesine tanık olmak bayağı etkileyici. Hatta bu etkiden çıkmak uzun sürüyor.

Hocam AC2 başladım yaklaşık 1 saat oynadım ve oyuna hayran kaldım oyunun bizi duvarlara tırmanma konusunda özgür bırakması mükemmel bir şey hikayesi de güzel gibi duruyor.

Hocam AC2 başladım yaklaşık 1 saat oynadım ve oyuna hayran kaldım oyunun bizi duvarlara tırmanma konusunda özgür bırakması mükemmel bir şey hikayesi de güzel gibi duruyor.

Evet oyun açık dünya türü olduğu için birçok yere tırmanmak dahil özgürce hareket edebilirsin. Yan görev ve diğer etkinliklere gidip ana görevi bekletebilirsin. Tırmanma mevzusunda aslında oyun seni haritayı açmak için zaten tırmanmak zorunda bırakıyor. Tüm bölgelerde geçerli bu durum. Hikaye konusunda da uzun bir oynanışa sahip. İlk 1 saati beğendiysen ilerleyen saatlerde daha çok beğeneceksin.

Geri
Yukarı