Assassin Creed Rogue vs Black Flag

volter190

Hectopat
Daha fazla  
Assassin Creed'in okyanusta geçen 2 oyunu... Sizce hangisi daha iyi? Eksikleri neler ve hangisini tavsiye edersiniz?

Son düzenleyen: Moderatör:
Assassin Creed'in okyanusta geçen 2 oyunu... Sizce hangisi daha iyi? Eksikleri neler ve hangisini tavsiye edersiniz?
Hikaye olarak kesinlikle Assassin Creed rogue. Oynanış bakımından 2side nerdeyse aynı oyun hikayesi farklı birtek ama black flag daha güzel ama hikaye konusunda kesinlikle rogue önerim önce black flag aradan 1 ay sonra falan rogue oynamanız hikayesi gerçekten ilginc ve güzel.

Black Flag'ın hikayesi beni daha çok etkilemişti, Rogue oynarken bitirdikten sonra sadece oynamak için bitirmiş gibi hissettim, Black Flag'da ise duygulanmıştım, bana bir şeyler hissettiren Rogue'dan çok Black Flag'di o yüzden önerim Black Flag olur.

Hikaye olarak kesinlikle Assassin Creed Rogue. Oynanış bakımından 2side neredeyse aynı oyun hikayesi farklı bir tek ama Black Flag daha güzel ama hikaye konusunda kesinlikle Rogue önerim önce Black Flag aradan 1 ay sonra falan Rogue oynamanız hikayesi gerçekten ilginc ve güzel.

Black Flag'ı 2 kere bitirmeyi denedim her zaman yarım bıraktım ama oyunun yüzde 70'ini bitirdim çok sıkıyor bir yerden sonra şu an Unity'ye başlayacağım spoiler vermeden hikayenin üzerinden biraz anlatır mısın?

Son düzenleme:
Black Flag'ı 2 kere bitirmeyi denedim her zaman yarım bıraktım ama oyunun yüzde 70'ini bitirdim çok sıkıyor bir yerden sonra şu an Unity'ye başlayacağım spoiler vermeden hikayenin üzerinden biraz anlatır mısın?
Hocam unity ile rogue bağlantılı ama o kadar da oyunu bitirmek gerekicek kadarda değil internetten izlesinizde olur ama ac rogue sevme sebebim tempların gözünden oynamamız.

Yeni konular

Geri
Yukarı