Assassin Creed Valhalla iyi mi?

Oyun güzel gibi ama bence kontroller berbat. Assassins Creed serisinin her oyununda mantıksız kontroller var. Tabi siz bu tarzı seviyorsanız karışmam. Ayrıca aklınızda bulunsun optimizasyonu çok kötü.

Oyun oynamak tercih meselesi olduğu için herkesin fikri farklı olacaktır. Önemli olan sizin beğenip ve tercih edip oynamanızdır. Ben açıkçası eskiden beri Assassin's Creed serisini çok beğensem de özellikle Ezio serisi benim için ayrı bir yerdedir. Son çıkan üç oyuna ön yargılı yaklaşıp hiç beğenmemiştim. Sonra bu son üç oyuna Assassin's Creed oyunu değil de farklı bir oyunmuş gibi yaklaşıp üç oyunu da bitirdim. Bu son üç oyundan da en sevdiğim Valhalla oldu diyebilirim. Yalnız eğer bütün seriyi oynadıysanız ve hikayeye hakim iseniz Valhalla sizi oldukça tatmin edecektir. Özellikle ISU kısmını güzel şekilde yansıtmışlar. Önceki serilerde yaşanan boşluk biraz olsun doldurulmuş hikaye anlamında.

Tüm Assasins Creed oyunları hemen hemen aynı oyun. Size farklı bir deneyim sunmayacak. Almayın değmez.

Tüm Assassin's Creed oyunları hemen hemen aynı oyun. Size farklı bir deneyim sunmayacak. Almayın değmez.

Hepsi aynı değil bu yeni çıkan Valhalla kötü olsa da farklı bir deneyim tabii ki de sunuyor her AC oyunu iskandinav mitolojisi ile ilgili değil.

Geri
Yukarı