Assassin's Creed Valhalla reankarnasyon bir DLC mi?

flickzy

Decapat
Daha fazla  
Assassin's Creed Valhalla'da reankarnasyon ve var ancak ben oyunu bitirdim ancak o hikayeyi göremedim. Bir görev mi?
Yoksa DLC falan var mı?

Ağa sen çok yanlış anlamışsın

Eivor odinin reenkarnasyonu halfdan ise thorun basim ise lokinin bunlar güneş patlamasından ölceklerini bildiği için teknoloji ile kendilerini reenkarne ettiler odin fenrire vurunca basim eivordan intikam almaya çalıştı

Youtbeden ac valhalla isu ending izle

Karışık biraz anlamaman normal buradaki insanlarda anlamadığı için oyuna kötü diyor cevap veren bile olmamış.

Son düzenleme:
Ağa sen çok yanlış anlamışsın.

Eivor Odin'in reenkarnasyonu halfdan ise Thor'un basim ise lokinin bunlar güneş patlamasından ölceklerini bildiği için teknoloji ile kendilerini reenkarne ettiler Odin fenrire vurunca basim eivordan intikam almaya çalıştı.

Youtbeden AC Valhalla isu ending izle.

Karışık biraz anlamaman normal buradaki insanlarda anlamadığı için oyuna kötü diyor cevap veren bile olmamış.

Hocam kendim izlemek istiyorum o zaman kendimi oyunu bitirmiş sayamıyorum nasıl o sona geliyoruz.

Ağa sen çok yanlış anlamışsın.

Eivor Odin'in reenkarnasyonu halfdan ise Thor'un basim ise lokinin bunlar güneş patlamasından ölceklerini bildiği için teknoloji ile kendilerini reenkarne ettiler Odin fenrire vurunca basim eivordan intikam almaya çalıştı.

Youtbeden AC Valhalla isu ending izle.

Bir questline veya DLC mi questline ise hangisi hiç anlamadım erkek eivoru seçtim ondan mı görmedim çünkü oyun sonunda kız eivor erkek eivorla konuşuyordu erkek eivor altyazısında Odin yazıyordu.

Son düzenleme:
dlc fln deil animus anomolisi diye geçiyo 10 tane bu parkurları yapınca sahne direkt görüyorsun
1694530687686.png

erkek evivor odin yani havi kız ise şey oyun sanki sen kız seçmişsin gibi default sahne koymus

kız sensin erkek odin bu şekilde

ama odini tasfir etmek için erkek eivoru kullanıyolar

odinin kendine has görünüşünü sadece sinamatik kısımda görüypruz

Yeni konular

Geri
Yukarı