Assassin's Creed 1 ( Felaket Sıkıldım)

TpszTelevizyon

Kilopat
Makaleler
24
Daha fazla  
Meslek
Makine Mühendisliği
:) İşin aslı şu, oyun ilk oyunu olmasına rağmen güzel ama bir sorunum var. Şu kuleye çıkıp kartal görüşü ile haritayı öğreniyoruz. Ama bu ilk oyununda her metre kare içerisinde kule var neredeyse. Bir süre sonra çok sıkıyor insanı. Şu an oynayacak gibi değilim mesela, bitirsem mi bitirmesem mi kararsızım.

Toplamda 13 saat oynamışım. Steam indirimleri ile bir diğer aldığım oyun Assassin's Creed II. Eğer Assassin's Creed II'de böyleyse burada bırakacağım Assassin's serisini. Assassin's Creed III mesela güzeldi, bu kadar kulelerle boğmuyordu insanı. Keşke ondan başlasaydım diyorum şimdide...

Sizin düşünceleriniz neler bilmiyorum. Oyunun sonu bir gelemedi gitti. Oyuna 5 günde bir girip, 1 kule açıp çıkar hale geldim. :)

İlk oyunda sıkıldıysan sadece senaryoyu bitir yan görevlere takılma. Ama Assassin's Creed II gerçek çok iyi bir oyun. Serinin en iyi oyunu diyor çoğu kişi. Bence en iyisi Brotherhood ama...
Assassin's Creed Serisi kesinlikle oynamaya değer.

Bu seriyi son oyuna kadar çok sevmeme rağmen ilk oyunu ben de bitremedim. Sadece ilk oyun sıkıcı bence. Sürekli aynı şeyleri yaptırıyor. 7 bölüm vardı yanlış hatırlamıyorsam, ben 2 kere 5'e gelip bıraktım. 2.'si gerçekten güzel bir oyun.

Ana görevleri yapıyorum sadece. Peşine takılan düşmanlar çok oyalıyor ama. :) 1. seride spoiler olacak ama camdan atlama olayı filan vardı sanırım. Assassin's Creed Revelation'da bunu araştırıyor galiba orada da ana karakter. Öyle bir şeyler vardı. Üstü kapalı anlattım. Bende o finali merak ediyorum açıkçası. :)En son bir tane padişahı öldürdüm sanırsam. Toplanan insanlara ok atıyordu.

Bitirmeyip direk 2. oyuna mı geçsem acaba? Yoksa ikisini de sileceğim, böyle giderse. :D Sanırım 2. oyunda multiplayer da vardı.

Dediğim gibi ben de ilk oyunu bitirmeden geçtim. Sadece ikinci oyunun başında "ne oldu da böyle yapıyoruz" dedim, onun dışında öyle çok fazla etkilemedi. Ama az kaldıysa bitirmeni de öneririm. AC2'de galiba multiplayer yok. Brotherhood'da var.

Assassin's Creed 2 çok güzel bir oyun. 2010 yılında, ilk çıktığı ay satın almıştım. Yeniden yükleyip oynamaya başladım :). İlk oyun biraz sıkıcıydı ama Acre bölümü çok keyifliydi :).

Ana görevleri yapıyorum sadece. Peşine takılan düşmanlar çok oyalıyor ama. :) 1. seride spoiler olacak ama camdan atlama olayı filan vardı sanırım. Assassin's Creed Revelation'da bunu araştırıyor galiba orada da ana karakter. Öyle bir şeyler vardı. Üstü kapalı anlattım. Bende o finali merak ediyorum açıkçası. :)En son bir tane padişahı öldürdüm sanırsam. Toplanan insanlara ok atıyordu.

Bitirmeyip direk 2. oyuna mı geçsem acaba? Yoksa ikisini de sileceğim, böyle giderse. :D Sanırım 2. oyunda multiplayer da vardı.
Süleyman'ın dayısı Ahmet o :D

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı