Assassin's Creed tutkumu neyle bastırabilirim?

• Konuyu başlatan Hamc
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 15
  • Görüntüleme 544

Hamc

Decapat
Son zamanlarda Assassin's Creed'e büyük ilgim oldu ve bütün oyunlarını aldım ve hala aklımda. Çok sardım hem gerçek tarihlerine hem kurgu tarihlerine. Sizce ne yapmalıyım bu tutkuyu bastırmak için?

Hocam ben de çok severim AC serisini. Kurtulmak için ben de arkadaşın dediği gibi farklı oyunlara yöneldim. Biraz da çivi çiviyi söker mantığında. İşe yaradı ama diğer arkadaşın dediği gibi biraz farklı hobilerle de uğraşmak gerekiyor. Ben mesela çok kitap okurum, bunun yanına bir de çizgi roman ekledim. Uzun süre idare etti beni. Şimdi şaka gibi ama en son Assassin's Creed Origins çizgi romanını okudum, sonra dayanamayıp Origins'e tekrar başladım. :D

Hocam ben de çok severim AC serisini. Kurtulmak için ben de arkadaşın dediği gibi farklı oyunlara yöneldim. Biraz da çivi çiviyi söker mantığında. İşe yaradı ama diğer arkadaşın dediği gibi biraz farklı hobilerle de uğraşmak gerekiyor. Ben mesela çok kitap okurum, bunun yanına bir de çizgi roman ekledim. Uzun süre idare etti beni. Şimdi şaka gibi ama en son Assassin's Creed Origins çizgi romanını okudum, sonra dayanamayıp Origins'e tekrar başladım. :D

Kitabı olduğunu görmüştüm ama çizgi romanı ilk defa gördüm.

Kitabı olduğunu görmüştüm ama çizgi romanı ilk defa gördüm.
Hocam Aya üzerinden anlatılıyor. Gerçi biliyorsundur ama normalde Origins de Aya üzerinden gidecekken Ubisoft yetkili abileri kadın üzerinden gitmez deyip Bayek'i ortaya çıkarmışlar. Fakat çizgi romanda Aya ana karakter. Birkaç kitaptan oluşan bir seri fakat çok fazla etkileyici değil. Eğer bu tarz yeni bir şeyler arıyorsan Harleen Quinzel isimli çizgi romanı önerebilirim. Harley Quinn'in ortaya çıkışını anlatan 3 kitaplık bir seri.

Geri
Yukarı