Assassin's Creed 2 çok sıkıcı

Arkadaşlar bundan önce AC2'nin yarısına kadar gelip sıkılıp bırakmıştım benim için en iyi AC oyunu 4 ama en iyi oyunun 2 olduğunu söyleyen büyük bir kitle var bende yeniden oynayayım dedim ve 5.dizi 4.anıya kadar oynayıp yeniden sıkıldım acaba oyun sonraki bölümlerde mi eğlenceli, zevk veren bir oyuna dönüşüyor yoksa hep aynı şekilde mi ilerliyor?
Tam tersi son 5-10 saat daha da sıkıcı final sekansını saymazsak(final için bir kaç şey toplamam istenince oyunu bırakıp yt'den izlemiştim).Ac 2 bana kalırsa çok abartılmış bir oyun.

Odyssey de hepaynı ilerliyor be bro.
Bilmiyorum ben dövüş mekaniklerini ve farklı buildlerle oynamasını çok sevmiştim. Her gün internetten farklı buildler bakıp farklı şekilde oynuyordum. Oyun aynı ilerlese bile build değiştirdiğim için yepyeni bir oyun gibi geliyodu bana.

Ezio üçlemesi bir işkence zaten. Allah sabır versin sana. Direkt Origins ile dal; Odyssey, Valhalla diye git. Tabii Black Flag'i de unutma, o da iyi.

AC 2'de nasıl sıkılabildin? AC serisinin en sağlam hikayeye sahip oyunu. Ayrıca çevrede gördüğün blacksmith (demircilerden) zırh ve silah alabiliyorsun. Bir de zehirli okları uzağa atmayı sağlayan bir alet vardı onu da al. Hiçbir şey almadan dümdüz gidersen, sıkılırsın.

Az önce oynadım ve 10 dk sonra sildim. Tuşların yerleri ne öyle ya? Tuş yerine el simgesi ayak simgesi falan koymuşlar. Alışana kadar canım çıktı esc tuşunun baskısını sökücektim.

AC 2'de nasıl sıkılabildin? AC serisinin en sağlam hikayeye sahip oyunu. Ayrıca çevrede gördüğün blacksmith (demircilerden) zırh ve silah alabiliyorsun. Zehirli oku uzağa atmayı sağlayan bir araç vardı, onları al, öyle oyna.

Oyun oynamaya yeni başlamadım zamanında sıkılıp bırakmıştım, birazda senoryo bazlı oynamaya çalıştım ama yok bu oyun benlik değil.

Yeni konular

Geri
Yukarı