Assassin's Creed 2 oynanır mı?

ramsteinn

Decapat
Makaleler
1
Sizce AC2 2022 de oynanır mı açıkçası grafikler sıkıntı değil de mekanikler eskiyse direkt soğurum. Oyundan mesela Witcher2 oynarken zar zor oynamışdtm. Gerçekten eski oyunların mekanikleri beni delirtiyor bir de AC serisinin hiçbir oyununu oynamadım. Sizce hangisinden başlayayım bu senin iyiden kötüye sıralaması nedir?

Son düzenleyen: Moderatör:
Serinin en iyilerinden. Bence Valhalla'dan sonra en iyisi hatta. Genel olarak çoğu kişiye görede en iyisi olarak bilinir. Eski oyunları oynamayı sevmiyorsanız oynamayın bence. Bende eski oyunları sevmeyen bir insanım, eskiler eskide kaldı. Eskiden ayıla bayıla oynadığım oyunlara şu an meh diyorum. Eğer çok AC oyunu oynamak istiyorsan Valhalla oyna. Ben şahsen açıp oynamazdım AC 2, hatta hiçbir eski oyunu açıp oynamazdım. Half-Life hariç, o hala aynı zevki veriyor.

Serinin en iyilerinden. Bence Valhalla'dan sonra en iyisi hatta. Genel olarak çoğu kişiye görede en iyisi olarak bilinir. Eski oyunları oynamayı sevmiyorsanız oynamayın bence. Bende eski oyunları sevmeyen bir insanım, eskiler eskide kaldı. Eskiden ayıla bayıla oynadığım oyunlara şu an meh diyorum. Eğer çok AC oyunu oynamak istiyorsan Valhalla oyna. Ben şahsen açıp oynamazdım AC 2, hatta hiçbir eski oyunu açıp oynamazdım. Half-Life hariç, o hala aynı zevki veriyor.
açıkcası çok tahamul eden biri değilim ama oyun 6gb gibi birşey indiricem şimdi sevmessem silerim şans vermek istiyorum

Açıkçası çok tahamul eden biri değilim ama oyun 6 GB gibi bir şey indireceğim şimdi sevmessem silerim şans vermek istiyorum.

Deneyip görmek lazım. Ben kendimce açıp oynamazdım, yoksa oynanır neden oynanmasın. Ben tonla oyun oynadım oynanışı mükemmel ötesi olan. Bu yüzden açıpta AC 2 de oradan oraya atlamazdım. Hele ki Valhalla'dan sonra, asla.

Ama sen hiç oynamamışsın AC oyunu. Bu yüzden bir şans ver, beğenmezsende sorun olmaz denedim dersin en azından.

Sizce AC2 2022 de oynanır mı açıkçası grafikler sıkıntı değil de mekanikler eskiyse direkt soğurum. Oyundan mesela Witcher2 oynarken zar zor oynamışdtm. Gerçekten eski oyunların mekanikleri beni delirtiyor bir de AC serisinin hiçbir oyununu oynamadım. Sizce hangisinden başlayayım bu senin iyiden kötüye sıralaması nedir?

Mekanikler eski olduğu için oyundan sıkılabilirsin. Ezio üçlemesinin hikayesini okuyarak Brotherhood ve Revelations oynayabilirsiniz.

Açıkçası çok tahamul eden biri değilim ama oyun 6 GB gibi bir şey indireceğim şimdi sevmessem silerim şans vermek istiyorum

Hocam yeni oyunların mekaniklerine alışık olduğunuz için AC 2'nin mekaniklerine biraz geç adapte olabilirsiniz. Bir şans vermenizi öneririm. Anladığım kadarıyla eski oyunların mekaniklerine alışık olmadığınız için zorlanıyorsunuz. Eğer alışamaz iseniz AC 3'e başlayabilirsiniz. AC 3 ve sonrası artık yeni ve sizin adınıza rahat olacak mekanikte. Hikayeyi baştan sona oynama niyetin yoksa arkadaşın dediği gibi direkt Valhalla oynayabilirsin. Ancak ben ilk oyun ve Ezio üçlemesini mekanikleri yüzünden oynamayacağını varsayıyorum, bu serilerin hikayelerini öğrenip 3'den başlayabilirsin. Ben aslında hiç ama hiç zorluk çekmedim, AC 2 oynarken. Mekaniklere direkt alışmıştım, ilk oynadığım zaman. Ben de 2020'de oynamıştım. Sonra tekrar 2021'de bitirmiştim. Ben Odyssey ve Valhalla hariç seriyi 1 ay sürdü sürmedi bitirmiştim. Sana da hikayeyi baştan sona oynamanı öneririm. Çok keyif alırsın.

Valla kendi adıma konuşayım, ben bir süre önce 1'i ve daha yeni 2'yi cayır cayır oynadım. Çok eskiden şans vermediğim bir seriydi, hata etmişim. Devam oyunlarını da indirime girdikçe alıyorum, işlerden fırsat buldukça da oynayacağım. Mekanikleri konusunda yukarıdaki mesaja katılıyorum, değişiktir. Ancak öğrendikçe karaktere güzel dövüş hareketleri yaptırabilirsin ve çok tatmin edicidir.

Yeni konular

Geri
Yukarı