Assassin's Creed Odyssey ve Assassin's Creed Origins oynanır mı?

Origins'i Odyssey ile karşılaştırdığımda birçok yönde daha başarılı buluyorum, Unity & Syndicate ise Ezio üçlemesinden sonra gelen favori AC ikilisidir benim için. İmkanınız varsa baştan sona kadar hepsini deneyimleyin, arada AC III/AC IV Black Flag gibi 'Old but Gold' tadında sağlam oyunları da var.

Bence bütün AC serileri içerisinde en iyi grafik ve atmosfere sahip oyun Unity. Optimizasyonu iyi değil ve buglar var fakat oynanır. Onun haricinde Odyssey almanızı tavsiye ederim.
odyssey den önce mi oynamalıyım sizce unity i
Origins'i Odyssey ile karşılaştırdığımda birçok yönde daha başarılı buluyorum, Unity & Syndicate ise Ezio üçlemesinden sonra gelen favori AC ikilisidir benim için. İmkanınız varsa baştan sona kadar hepsini deneyimleyin, arada AC III/AC IV Black Flag gibi 'Old but Gold' tadında sağlam oyunları da var.

V Black Flag güzel oynadım ama eski oyunlardan ziyade biraz daha yeni oyun ilgilimi çekiyor origins valhalla ve odyssey den en az ikisini oynamayı düşünüyorum bunlardan öncede bir kaç ac oyunu oynamak istedim suan black flag ı oynuyorum gayet iyi gidiyor
@Vanga28 , ikisi birbirinden bağımsız oyunlar, daha önce veya sonra fark etmez, istediğin zaman oynayabilirsin ikisini de.
grafikler oynanış açısından yenilikler olduğu için eskiden yeniye gitmek istiyorum aslında

Geri
Yukarı