Assassin's Creed 2 oyundan atıyor

İşletim sistemi
Windows 10

SeyhSahin

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar evet biliyorum oyun çıkalı çok uzun zaman oldu ve benim PC çöp olduğu için bunları oynuyorum neyse. Assassin's Creed 2 de oyuna girerken tıklıyorum Ubisoft logosunun açılma ekranı gelirken birden oyundan atıyor. Lütfen biri yardım etsin ne yaptıysam çözemedim.

Process Monitor raporu paylaşır mısınız?

buyur kral : Logfile.rar
Şu sorunlardan biri olabilir:
Visual sürümlerin tam değil.
Ekran kartı driverın çok eski.
Sistemin çok yetersiz.
İndirdiğin site güvenilir değil.

Senden yapmanı isteyeceklerim:
Buradan Visual sürümlerinin hepsini indirip kur.
Sistem gereksinimlerini yaz.
Nereden indirdiğini ve en son ne zaman driverı de yazarsan makbule geçer.
driverlarımı güncelledim visualları yükledim indirme olarakda indirmediğim site kalmadı çoğu siteden indirdim belki o sitedeki oyunda bozukluk vardır diye torrentdende indirdim hepsinde aynı sorunu yaşadım şuan elimde oyunindir vip den indirdiğim ve oyunindir . cluptan indirdiğim AC 2 var hala sorun devam ediyo :(
sistemim.png

Son düzenleme:
Windows sürümünüzü güncelleyin. Ek olarak raporlamayı oyunun çökme mesajını kapattıktan sonra kapatın. Siz önce raporlamayı durdurmuşsunuz ve sonra hata penceresini kapatmışsınız.

Windows sürümünüzü güncelleyin. Ek olarak raporlamayı oyunun çökme mesajını kapattıktan sonra kapatın. Siz önce raporlamayı durdurmuşsunuz ve sonra hata penceresini kapatmışsınız.

Kral bana çökme mesajı vermiyor oyuna çift tıklıyorum açılama ekranı 3 saniye gelip hemen oyun kapanıyor. İlk defa raporlama işllemi yapmıştım galiba yanlış yapmışım bir daha yaptım tekrardan bakar mısın: Logfile2.rar

Bir de Windows'u güncellemiyorum çünkü bir kere güncellemiştim bilgisayar bozulmuştu verilerim silinmişti ondan korkuyorum Windows 10 Pro var şu an bende.

Aşağıdaki linkten işletim sisteminize ve bit değerine uygun sürücüyü indirin. Daha sonra eski sürücünüzü yine aşağıda yer alan DDU kullanım rehberine göre kaldırın. Bilgisayarınız yeniden başladığında indirdiğiniz bu sürücüyü kurun.

Sorun buna rağmen devam ederse bilin ki sorunun kaynağı korsan kullanımınızdır. Çünkü raporunuzda sunuculara bağlanmayla da alakalı birkaç şey gördüm. Yine de yukarıdaki öneriyi harfiyen uygulayıp sonucu bildirmeyi unutmayın. Kolay gelsin, iyi akşamlar.
@SeyhSahin sorun çözülmedi mi hâlâ? Çözüldüyse bildirin lütfen.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı