Assassin's Creed 3 Abartıldığı Kadar Kötü Mü?

Oyun Ac serisinin çıktığı önceki versiyonlarından farklıydı.

Ben ilk oynadığımda ilginç gelmişti hikaye tartışılır tabi ki. Yine de yılına göre iyi oyundu.

Birde bu oyunu son çıkan Ac ile karşılaştırmak yanlış olur.

AC serisi şu gemi olayları ile bitti bence. bi Ezio serisine bakın, hikaye mis, taş gibi suikastler düzenliyoruz vs, birde 3, Black Flag, Rogue'a bakın. Eskiden çok heyecanlanırdım yenisi çıksa diye, artık bakmıyorum bile. Ubisoft kendi elleriyle şu güzelim oyunun içine etti. Monterigionni'deki Assassin villasındaki mahzende, Altair suit vardı. Orada Assassin ataları vardı. Onların üzerinden devam etselerdi işler çok farklı olurdu. Mısır için hikaye hazırdı. Roma için hikaye hazırdı. 3 gibi bir kepazeliğe girişip devamında seriyi yaktılar komple teşekkürler Ubisoft.

Dosya Ekleri

• fz2lmwen-720.jpg
    fz2lmwen-720.jpg
    30,9 KB · Görüntüleme: 63
AC serisi şu gemi olayları ile bitti bence. Bir Ezio serisine bakın, hikaye mis, taş gibi suikastler düzenliyoruz vs, bir de 3, Black Flag, Rogue'a bakın. Eskiden çok heyecanlanırdım yenisi çıksa diye, artık bakmıyorum bile. Ubisoft kendi elleriyle şu güzelim oyunun içine etti. Monterigionni'deki Assassin villasındaki mahzende, altair suit vardı. Orada Assassin ataları vardı. Onların üzerinden devam etselerdi işler çok farklı olurdu. Mısır için hikaye hazırdı. ROM'a için hikaye hazırdı. 3 gibi bir kepazeliğe girişip devamında seriyi yaktılar komple teşekkürler Ubisoft.

Taş gibi suikastler= adamın yanına gidip sol tık yapmak... Assasin Creed Unity ile beraber başladı gerçek manada suikast ortamı. Origins, Odyssey ve Valhalla ile de devam ediyor. Gizliliğin zerresi yoktu Unity'e kadar 😂

AC serisi şu gemi olayları ile bitti bence. bi Ezio serisine bakın, hikaye mis, taş gibi suikastler düzenliyoruz vs, birde 3, Black Flag, Rogue'a bakın. Eskiden çok heyecanlanırdım yenisi çıksa diye, artık bakmıyorum bile. Ubisoft kendi elleriyle şu güzelim oyunun içine etti. Monterigionni'deki Assassin villasındaki mahzende, Altair suit vardı. Orada Assassin ataları vardı. Onların üzerinden devam etselerdi işler çok farklı olurdu. Mısır için hikaye hazırdı. Roma için hikaye hazırdı. 3 gibi bir kepazeliğe girişip devamında seriyi yaktılar komple teşekkürler Ubisoft.
Assasin's Creed Origins ile kökleri anlatacağız dediler. Anlattıkları hiçbir şey yok saçma sapandı.

Taş gibi suikastler= adamın yanına gidip sol tık yapmak... Assasin Creed Unity ile beraber başladı gerçek manada suikast ortamı. Origins, Odyssey ve Valhalla ile de devam ediyor. Gizliliğin zerresi yoktu Unity'e kadar 😂

Mekanik işine dahil olursak Ezio tırmanmayı beceremiyordu sürekli takılıp duruyordu, kanserdi. Atlayıp adamı öldüreyim diyordum, dengesini kaybedip düşüyordu. Ama storyline ile kovalamacalar, bam güm atlamalar falan AC2'den Revelations'a kadar daha gazdı.

Hiç de kötü değil bence. Rogue zaten Black Flag çakması, onu boş ver. 3 ise Black Flag'ın atası. O mekanikler 3'ten geliştirildi de oldu. Gemi olayları 3'te o kadar yok. Tek kötü yanı bence o. Tomahawk diye bir şey var.

Remastered halini oynamadım ama o haliyle günümüzde oynanabilecek bir oyun olmuştur.
Hocam Rogue'nin hikayesi Black Flag kadar baymadı beni.

Mekanik işine dahil olursak Ezio tırmanmayı beceremiyordu sürekli takılıp duruyordu, kanserdi. Atlayıp adamı öldüreyim diyordum, dengesini kaybedip düşüyordu. Ama storyline ile kovalamacalar, bam güm atlamalar falan AC2 ve révélations'a kadar daha gazdı.

Zaten sadece mekaniklerden bahsediyorum. Sen taş gibi deyince aklıma mekanik olarak kastettiğin geldi yoksa AC2'deki suikast sahnelerinin diyalogları çok daha güzeldi tabii.

Ubisoft'un sanat eseri yapabilecekken para uğruna çer çöp ettiği bir oyun. 50 TL eder en fazla. Ana karakterin yerine kalas koy daha güzel belli eder duygularını.
Ben Ezio'dan sonra düzgün bir karakter geldiğini düşünmüyorum. Edward da hayatta para kazanmaktan başka bir amacı olmayan bir adam gibi geliyor bana.

Geri
Yukarı