Assassin's Creed 4 Black Flag'de açık dünya var mı?

Hocam hikaye bitirdikten sonra açık dünya var mükemmel kendim bitirmiş ve hala oynayan biri olarak yazıyorum bu yazıyı anlatayım;
Hocam oyunu bitirince kendinize bir deniz filosu kurabilirsiniz ve kurdupunuz bu filolarla denizdeki çetelerle savaşabilirsiniz serbest olarak adalara gidersiniz geceyi geçirirsiniz uzun yolculuklar haritayı deniz üzerinden 360 derece dönebilirsiniz her bölgede ayrı ayrı olaylar olur kasabalar var adaların üzerinden erzak zırh kılıç alabilirsiniz.

Odyysey'den sonra evet.

Büyüktür ama insanda gezme isteği uyandırıyor mu? Yarısına kadar belki ana görevler ile gittiğimiz yerleri sayarsak. Tamamını karış karış gezmemize değecek kadar dolu dolu değil. Büyük ama içi boş bu yüzden büyüklükten çok içerisinin doluluğu daha önemli bence.

Büyüktür ama insanda gezme isteği uyandırıyor mu? Yarısına kadar belki ana görevler ile gittiğimiz yerleri sayarsak. Tamamını karış karış gezmemize değecek kadar dolu dolu değil. Büyük ama içi boş bu yüzden büyüklükten çok içerisinin doluluğu daha önemli bence.

İçerik konusunda tartışılır, ben sadece boyutunu karşılaştırdım. Yoksa açık dünya konusunda AC4 çok daha zevkli ve eğlenceli.

Oyunun bir yerinde gemi sahibi olduğunuz an açık dünya oluyor oyun. Hem de ne açık dünya AC serisinin en büyük haritasıydı galiba.

Geri
Yukarı