Assassin's Creed Black Flag Türkçe yama oyunu çöktürüyor

Ertugrul541

Hectopat
Daha fazla  
Selamlar. Assassin's Creed Black Flag yükledim. Oyun CD kutusunda orijinal. Fakat çok eskiden bir Uplay hesabımda aktifleştirmiştim. Şimdi o hesabı tamamen kaybettiğim için oyunu crackledim. Türkçe yamayı da kurdum fakat oyun ayarlarından alt yazıyı açık yapıp ayarlardan çıktığımda, oyun birkaç saniye donuyor ardından atıyor. Var mıdır bir çözümü?
Buradan indirdim yamayı.

Son düzenleyen: Moderatör:
Yanlış bilgi. Korsan olup olmadığını kontrol eden bir algoritma yok. Sadece gerekli dosyaları değiştirerek/ekleyerek Türkçe içerik ekleniyor.
Korsan yasak o yüzden video linkini atmayacağım, önceden bir oyun için farklı yolla yamayı çalıştırdıklarına dair bir video var. Kendiniz arayıp bulabilirsiniz.

Eskiden kendi sitesinde korsan oyunlarda çalışmaz deniyordu, son yıllarda korsan oyunda çalışıp çalışmadığından haberim yok. Zaten o yüzden öyle biliyorum diye yazdım.

Korsan yasak o yüzden video linkini atmayacağım, önceden bir oyun için farklı yolla yamayı çalıştırdıklarına dair bir video var. Kendiniz arayıp bulabilirsiniz.

Eskiden kendi sitesinde korsan oyunlarda çalışmaz deniyordu, son yıllarda korsan oyunda çalışıp çalışmadığından haberim yok. Zaten o yüzden öyle biliyorum diye yazdım.
Korsan oyunlarda çalışmaz demelerinin sebebi insanları korsandan uzaklaştırmaktır. Sayamayacağım kadar fazla korsan oyunu Türkçe yama ile oynadım. Hatta bu uyarının bulunduğu yamaları da çalışmayacak korkusuyla kuruyordum. Sonrasında ise boşuna yazdıklarını anladım. Forumda korsana karşı yasak uygulanmasını da bu zamana kadar anlamlı buluyordum fakat fikrim değişti. İçerisinde bulunduğumuz ekonomik durum sebebiyle birçok orijinal içeriğe erişimimiz zorlaştı. Bu yasağın kaldırılması ya da bazı konularda tolerans gösterilmesi gerektiğini düşünüyorum.

Geri
Yukarı