Assassin's Creed Black Flag Türkçe yama ?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Merak etme. Senin aklının almadıgı kadar orjinal alan var kı. Oyunlar ama malesef yapamazlar ya da uğrasamazlar. Zaman ve alt yapı meselesi. Çogu sitelerini bile yapabilecek durumda degiller. Onları bitirsinlerde sonra oyunlara gecerler. :)

Siz Türkçe tercüme çıksa bile oyunu oynayamazsınız gibime geliyor. Türkçe konuşmaktan acizsiniz zira.

Oyunçeviri'ye baktım, çalışma yok. İzlensin diye yama konulmamış. Zaten oyunu orijinal alan yok ülkede. Orijinal alsaydınız Ubisoft da Türkçe desteği sunardı. Kaç tane AC oyunu çıktı. Hangisini orijinal aldınız?

Herkez sizin gibi geliri olmuyor malesef. Bir oyuna bi kısım 100 TL gıbı bi miktar veremiyor. Haliyle ne yapmalı bu durumda ınternetten ındırmek daha makul oluyor. Tamam bunu yapanlar para kazanacak kazanmayacak degıl ama paramız yok diyede cogu oyunlardan mahrum mu kalalım ?

Son düzenleyen: Moderatör:
70 lira oluyor Playstore'da. 10 lira da indirim. 60 oldu. Taksit taksit ödeyemez misin?

Arkadasım sizin için hiç bir şey olan 60 lira bazıların bir hafta da calısıp aldıgı bir ücret yada onu bıle goremeyen bi toplumumuz var. Herkez sizin gibi rahat olmus olsaydı eger korsanlık gibi birşey kalmazdı.

Biz illa orijinal alın demiyoruz. Gidip çeviri yapanlara da sadece orijinal sürüm ile uyumlu yapın da demiyoruz.

Ama bütçe varsa orijinal almak en iyisi.

Biraz da Türkçe kurallarına uysanız...

Saçma sapan konuşma ya. Ne hiçbirşeyi. Ben öğrenciyim. Para biriktirerek, harçlığımdan alıyorum.

Ben de öğrenciyim. İndirimlerden satın aldım, aldım. Yaklaşık 50 civarı oyunum var.

Arkadaşım sizin okul harici bi sıkıntınız yok. Size hayat toz pembe. Siz belki benim dediklerimi idrak edemiyor olabilirsiniz, tartışmaya gerek yok. Ben sana düşündüklerimi söyledim bunu uzatmanın bir alemi yok ;)

Ben öyle çok heves ettiğim bir oyun değilse 2-3 yıl bekleyip öyle oynuyorum. O zamana hem yaması çıkıyor hem de oyun Steam'de 5 dolara filan gelince alıyorum. Zaten PC kaldırmıyor yeni oyunları o yüzden Youtube'dan izliyorum genelde.

Oyunun Türkçe yaması çıkana kadar oyun baya bir indirime giriyor.
Korsan kısmına gelecek olursak tercih meselesi, ortada bir emek var kimse zorlamıyor git 150 liraya oyun al diye.
Korsan kullanıyorsanız da çok abartmayın, iki haftada bir oyun indirin oyunun kıymetini anlarsınız ve tadını alırsınız.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı