Çözüldü Assassin's Creed: Brotherhood son görev hatası

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

ALP2322523

Decapat
Selamlar, bu hafta indirimden Assassin's Creed Brotherhood aldım ama son görevde cesare ile teke tek atacağımız bölümde görev başlamıyor, cesare botlarla savaşıyor ama görev başlamıyor.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm
Arkadaşlar sorunu kesinlikle çözdüm. NVIDIA'nın ya da AMD'nin masaüstünü kullanarak FPS'inizi 58 yapıyorsunuz oyun 59 FPS de stabil çalışıyor arkadaşlar. Yüksek FPS hatalar meydana gelebiliyor ondan mütevellit FPS'nizi sınırlayıp oyun ayarlarından Vsync'yi on yapıyoruz kaldığı yerden oyununuza devam edebilirsiniz.
Selamlar, bu hafta indirimden Assassin's Creed Brotherhood aldım ama son görevde cesare ile teke tek atacağımız bölümde görev başlamıyor, cesare botlarla savaşıyor ama görev başlamıyor.

Genel hata, çözümü yok. Şans işi, ya geçersin ya takılırsın. Bende orjinal oyunu oynamama rağmen kaldı öyle ve oyunu sildim artık. Bitirdim saydım kendimi yapacak bir şey yok.

Ben oyunu 3 kere bitirdim ki bu yılda da bir kere bitirmişliğim var. Ben böyle bir hata ile karşılaşmadım fakat aşağıda beğenilen bir rehber mevcut. O rehberi bir dener misiniz? Sorun çözülürse belirtmeyi unutmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Ben oyunu 3 kere bitirdim ki bu yılda da bir kere bitirmişliğim var. Ben böyle bir hata ile karşılaşmadım fakat aşağıda beğenilen bir rehber mevcut. O rehberi bir dener misiniz? Sorun çözülürse belirtmeyi unutmayın.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Aynısını yaptım ama olmadı ilk bu videoyu izlemiştim zaten.

O halde başka bir şey deneyelim. Oyunun save dosyalarını masaüstüne taşıyıp oyuna girin ve yeni bir oyun başlatın. Daha sonra o save dosyasını oyunu kapattıktan sonra eski dosya yoluna taşımayı dener misiniz?

Arkadaşlar sorunu kesinlikle çözdüm. NVIDIA'nın ya da AMD'nin masaüstünü kullanarak FPS'inizi 58 yapıyorsunuz oyun 59 FPS de stabil çalışıyor arkadaşlar. Yüksek FPS hatalar meydana gelebiliyor ondan mütevellit FPS'nizi sınırlayıp oyun ayarlarından Vsync'yi on yapıyoruz kaldığı yerden oyununuza devam edebilirsiniz.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çözüm

Yeni konular

Geri
Yukarı