Assassin's Creed Desmond'un olmadığı oyunlar

witlaus

Hectopat
Yer
Bursa
Assassin's Creed 3 oynadım ancak şu Desmond ile birlikte dünyaya geri dönme ve aslında bütün olayların anlık değil de geçmişte olup simülasyonmuş gibi gösterilme olayını hiç sevmedim. Bu Desmond'lı bölümlerin olmadığı, sadece oyundaki zamanda geçen serinin oyunları hangileridir veya var mıdır?

Tüm AC oyunlarını oynamadım ama Desmond olsun ya da olmasın benim oynadıklarımın hepsinde gerçek zamanlı Abstergo ile bağlantılı bir karakter ile gerçek Dünya'ya dönüyordun. O bölümlerden ben de sıkılıyorum ve bir an önce animus'a bir an önce dönmek için zaman kaybetmemeye çalışıyorum.

Assassin's Creed 3 oynadım ancak şu Desmond ile birlikte dünyaya geri dönme ve aslında bütün olayların anlık değil de geçmişte olup simülasyonmuş gibi gösterilme olayını hiç sevmedim. Bu Desmond'lı bölümlerin olmadığı, sadece oyundaki zamanda geçen serinin oyunları hangileridir veya var mıdır?
AC Unity'de ve sonraki serilerde olmaması gerekiyor.

Desmond hikayesi devam etseydi -ki hala bitmemiş de olabilir Ubi bitti dese de bknz:desmond alive- hem hikayesi güzel olurdu hem de oynanışı.
Şu anda hikayesi yok bana göre.
Günümüz işleniyor ama hiç oynayasım gelmiyor açıkcası. Dikkatimi çekmiyor.

Sizin gibi düşünen oyuncular yüzünden seri bu hale geldi zaten.
Herkes gerçek Dünya hikaye kısmını oynamayı sevmek zorunda mı? Ayrıca serinin bu hale gelmesinin nedeni madem ki bu, o zaman neden yeni oyunlarda da o bölümler var? Alakasız bir şeyden başkalarına laf etmek için bahane aramışsın resmen.

Sadece Desmond karakterini içeren bir oyun çıksa oynarım. Karakter gerçekten iyi. Assassin's Creed serisini oynayanlar genellikle oyunu havalı adam öldürme simülasyonu olarak görüyor. Ama Desmond'un hikayesi bir oyunla bitse çok iyi olurdu (bence Desmond hikayesi daha bitmedi).

Geri
Yukarı