Assassin's Creed Gold Edition içerisinde AC III Remastered ve AC liberation HD var mı?

DodoZi

Decapat
Daha fazla  
AC Odyssey Gold Edition almayı düşünüyorum. Yanında ek olarak AC III Remastered ve AC liberation HD veriyormuş. Biraz araştırdım ve sadece AC III Remastered kütüphaneye geliyormuş. Liberation gelmiyormuş. Liberationa, AC III'ün menüsünden mi giriş yapacağız?

Menüden değil, steam kütüphanenizden AC III Remastered'a tıklayıp ''oyna''' diyeceksiniz, oyun başlamadan önce önünüze iki seçenekli bir ekran gelecek. Oradan AC III'e mi AC Liberation'a mı gireceğinizi seçeceksiniz.

Menüden değil, steam kütüphanenizden AC III Remastered'a tıklayıp ''oyna''' diyeceksiniz, oyun başlamadan önce önünüze iki seçenekli bir ekran gelecek. Oradan AC III'e mi AC Liberation'a mı gireceğinizi seçeceksiniz.
Hocam siz kendiniz bizzat denediniz mi ? Ona göre alacağım çünkü.

Hala yüklü mü şuan eğer yüklüyse fotoğrafını atabilir misiniz ? Eğer yüklü değilse bunun gibi mi ?
Ekran Alıntısı.PNG

Liberation kötü bile denemez ucube bir oyun zaten hocam öyle bir leşin kütüphamde durmasını istemezdim açıkçası gelmese bile önemli degil sallayın derim.

Yeni konular

Geri
Yukarı