Assassin's Creed II 29.75 TL'ye alınır mı?

Genesyss

Decapat
Yer
Antalya
Daha fazla  
RAM
8 Gb
SSD veya HDD modeli
1tb
Ekran kartı
Intel HD 4600
Anakart
H81
İşlemci
İ7 4790
Merhaba arkadaşlar, Assassin's Creed II Epic Games üzerinde 29.75 TL sizce alınır mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
HD 4600 ne kadar iş yapar bilmiyorum. Eski olmasına rağmen AC galiba Unity kadar olan oyunlarında garip sorunlar var. Bu sorunlardan dolayı çok alakasız yerlerde garip FPS sorunları yaşıyordu. Mesela AC3 bu motora 2-3 tane post efekt ekliyorlar ve garip kasmalar başlıyor. Yanlış hatırlamıyorsam Boston şehri aşırı takılıyordu. Hatta bu sorunu Remastered sürümünde bile çözemediler diye hatırlıyorum.

PC Gaming Wiki üzerinden bazı ince ayar vb. bakmadan oynama. Eaglepatch diye bir şey var mesela onu yap.

Bu arada Epic Games'den alınan oyunları, Epic Games ile uğraşmadan Ubisoft uygulaması üzerinden indirip oynayabilirsin. Almadan önce Ubisoft hesabını bağla veya aldıktan sonra da bağlıyor olabilirsin. Nasıl olduğunu unuttum.

Epic Games arayüzü biraz düzeltti ama halen alakasız CPU tüketimi, bellek sızıntıları, garip dosya hataları vb. devam ediyor. Oyun almak için tercih edilebilir ama oynamak için halen sorunlu.

Ben Ubisoft ve EA oyunlarını mümkün oldukça kendi mağazalarından alıyorum. Özellikle EA'nın başlatıcısı, başka mağaza üzerinden açılınca en çok sorun çıkaranlardan biri. İkisinin de mağaza tarafı rezalet. Bir oyunun DLC'si falan almaya çalışınca eziyet çekiyorsunuz. Siteler mağazaya göre değil. Şirketlerin o şaşalı hakkımızda kısımları dışında bir şey içermeyen siteleri gibi kalitesiz ve kullanışsızlar.

Yeni konular

Geri
Yukarı