Assassins Creed IV: Black Flag Hilesi var mı?

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Ben size fikir vermenizi değil, hilesi var mı yok mu onu sordum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hilesi var mı yok mu bilmem ancak bilgileri serverda değil de oynayan kişinin bilgisayarının RAM'inde saklayan tüm oyunlarda Cheat Engine ile değişiklikler yapılabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ben söyleyeyim. Hilesi yok. Cheat Engine ile de olmuyor. Diğer insanlar nasıl yapıyorsa sende o şekilde para kazanacaksın. Başka yolu yok.

Kendi cevabımı kendim buldum, ayrıca o Cheat Engine diyen arkadaş korsan oyunlara pek aşinasın sanırım. Cheat Engine korsan oyunlarda hile olarak örneğin para için kullanılabiliyor, orijinal oyunlarda böyle bir durumda seni oyundan atıyor. Ayrıca 1.07 sürüme ait 2 adet trainer var ancak ikiside çalışmadı zaten diğer sürümler hiç işimi görmez. Bu arada @Yararsız Üye konu içeriğinde oyunun orijinal olduğunu belirtmeme rağmen kesin bir bilgiye sahip olmadığın ve yanlış bilgi verdiğin içinde ben seni raporladım. Benim yaptığım saygısızlık değil konu içeriğinde istediğim şeyi değilde dışına taşırıp farklı yönlerini vurgulayan iğneleyici sözler sarfeden kişilere uyarıda bulunmaktır. Umarım sözler yerlerine ulaşmıştır.

@Raydric "Hilesi var mı yok mu bilmem" diye başladığım bir yorumu hemen yanlış bilgi olarak raporlamışın da farketmez sen bilirsin. Kopya oyunlara da herkes kadar aşinayım. Cheat Engine'in çalışıp çalışmamasını oyunun orijinal olup olmaması belirlemez, oyun içi bilgilerin o bilgisayarda saklanıp saklanmaması belirler. Orijinal oyunlarda da kullanıyorum canım sıkıldığı zaman.

Cheat Engine orijinal oyunlarda çalışıyor. Hile arayacağına para kazanmak için avlan, görev yap, hazine aç.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Geri
Yukarı