Assassin's Creed kitapları alınır mı?

Mr. Knight_37

Hectopat
Daha fazla  
Hocam, Assassin's Creed'de Brotherhood, 2-3 oyunlarını bitirdim. Kitaplarını da (çıkmış tüm kitaplar) okumak istiyorum. İçinizde alıp da okuyan varsa, alınır mı ve hangi sırayla okunur kitaplar?
Şöyle bir set buldum; çıkmış tüm kitaplar burada var mı?
Link: Kitap365

İnternetten ücretsiz PDF veya EPUB bulabilirsin. Satın almaya değeceğini sanmıyorum. Oyunlarda işlenen konuları sadece biraz daha genişletiyor ve detaylandırıyor olabilir ama hep aynı terane işte sıktı artık açıkçası beni bu evren.

Ben rönesans,yoldaşlık,gizli sefer ve sırları okudum mütişti aşırı hoşuma gitti benim(hiçbir Assassin's Creed oyunu oynamadım)

İnternetten ücretsiz PDF veya epub bulabilirsin. Satın almaya değeceğini sanmıyorum. Oyunlarda işlenen konuları sadece biraz daha genişletiyor ve detaylandırıyor olabilir ama hep aynı terane işte sıktı artık açıkçası beni bu evren.

Vallaha hocam 2. oyunun hikayesinden sonra gaza geldim ama ben PDF'ya da internet üzerinden kitap okumayı saçma buluyorum çünkü benim okuduğum kitap bittiği zaman kitaplığımda olacak ama genede bu saatte cevap verdiğiniz için sağ ol.
Ben rönesans yoldaşlık gizli sefer ve sırları okudum mütişti aşırı hoşuma gitti benim(hiçbir Assassin's Creed oyunu oynamadım)

Sağ olun 6 Haziran'dan sonra alıp okmayı düşünüyorum.

Bende kara sancak kitabı var. Cidden sevmedim, belki de tarzım değildir. İlk başları iyi gidiyordu ama sonradan sıkmaya başladı. Yaklaşık iki yıldır bende olmasına rağmen hâlâ bitirmedim, bitiremedim.

Evren güzel de Ubisoft'da fikir yok, yaratıcılık yok. Taa en baştaki juno hikayesini bekliyorum ben. Günümüzde durumlar nasıl onu merak ediyorum.

Onunla ismini hatırlamıyorum 3. oyundaki diğer kadın için ayrı kitap çıkarsalar ya da oyun o da çok güzel olur bence.
Bende kara sancak kitabı var. Cidden sevmedim, belki de tarzım değildir. İlk başları iyi gidiyordu ama sonradan sıkmaya başladı. Yaklaşık iki yıldır bende olmasına rağmen hâlâ bitirmedim, bitiremedim.

Hocam bir de kitap okuma alışkanlığınız varsa ve sevdiğiniz türdense okuyup bitirirsiniz ama sevmediğiniz bir tür ise okuyamamanız normal mesela ben DRAM kitabı sevmem ve okumamda.

Geri
Yukarı