Assassin's Creed kronolojik olarak nasıl oynanır?

AC serisi oyunların çıkış tarihine göre oynanmalı diye düşünüyorum. Bu sıra da yan oyunları da katarsak I, II, Brotherhood, Revelations, III, III: Liberation, IV Black Flag, Rogue, Chronicles, Unity, Syndicate, Origins, Odyssey ve Valhalla şeklinde oluyor.

Ubisoft Connect'e Assassin's Creed animus pack var fiyatı şu an 2.433.42 kuruş Odyssey'e kadar olan bütün oyunları kapsıyor ama tavsiyem indirimde alın bu paketi.

AC Black Flag'ın çakması ama oynanması gerektiğini düşünüyorum tapınakçı gözünden bakıyorsunuz olaylara. Oynarken acaba tapınakçılar mı haklı diye düşünmedim değil.
Animus Pack gerçekten iyiymiş bütün oyunları dlcleri ile birlikte kapsıyor sanırım. İndirime girdiği zaman alınabilir gibi duruyor.

Animus pack gerçekten iyiymiş bütün oyunları DLC'leri ile birlikte kapsıyor sanırım. İndirime girdiği zaman alınabilir gibi duruyor.

Evet son çıkan AC Valhalla hariç bütün ana oyunları kapsıyor birkaç yan oyunda var sanırım detaylı bakmadım.
Animus Pack gerçekten iyiymiş bütün oyunları DLC'leri ile birlikte kapsıyor sanırım. İndirime girdiği zaman alınabilir gibi duruyor.

Eğer alacaksanız şu an Ubisoft Connect'e paketin fiyatı 559 TL.

Son düzenleme:

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı