Ubisoft Connect Assassin's Creed Mirage için Ubisoft+ aldım

Steam geç gelir.

Ubisoft Connect'teki hatadan kastınız uygulamada "Ubisoft+" sekmesine tıklayınca bu abonelik ülkenizde kullanılamaz hatasıysa eğer, evet o hata gidiyor. Ubisoft+ sekmesine erişebilmeye başlıyorsunuz ve oyunları da oradan kütüphanenize ekleyip indiriyorsunuz. Zaten sahip olduğunuz oyunlar için ise DLC'leri alabiliyorsunuz.
Erken indirme için bir tarih yok. 3 Ekim gece yarısı erken indirme gelmesi bekleniyor. 3 saat sonra oyunun çıkışına 48 saat kalacak. 3 saate gelme ihtimali var.

Evet ön yüklemeyi ve Ubisoft+ sekmesini soruyorum.

Umarım Steam'e daha erken gelir. Valhalla epey uzun sürmüştü. Mirage gelince alırım direk. Alan Wake 2'yide bekliyorum fakat o biraz zor gelir.
Alan Wake 2 gelmez. O direkt Epic Games'in Remedy'e yaptırdığı bir oyun. Mirage ise eğer Ubisoft bu oyundan sonra da batmanın eşiğinde durumunda kalırsa Valhalla'dan daha erken gelir. Mesela Far Cry 6 2. senesine girmeden geldi.

Umarım Steam'e daha erken gelir. Valhalla epey uzun sürmüştü. Mirage gelince alırım direk. Alan Wake 2'yide bekliyorum fakat o biraz zor gelir.

İzledikleri politika yüzünden Steam'e geç geliyor. Once Epic ile filan anlaşıyorlar. Para bitmeye yakın Steam'e çıkarıyorlar. Zaten oyunu indirdikten sonra kendi platformunu da kuruyor Steam'den alsan bile.

Oyunu oynayıp bitirmek için güzel bir seçenek, zaten oyna bitir tarzında bir oyun kendini ikinci kere oynattıracağını sanmıyorum, 1 aylık aldım bende. Teşekkürler.

Geri
Yukarı