Assassin's Creed Mirage Türkçe yama işe yaramıyor

• Konuyu başlatan cboyn
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 5
  • Görüntüleme 50

cboyn

Femtopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Assassin's Creed Mirage Epic Games'te 10 gunluk deneme icin bedava olmuş indirdim. Türkçe yamayı kurdum oyuna girerken falanda makine çeviri olarak gozukuyor ama oyun Türkçe olmuyor nasıl yapabılırım? Oyun deneme sürümü oldugu ıcın de olmuyor olabılır mı?

Assassin's Creed Mirage Epic Games'te 10 gunluk deneme icin bedava olmuş indirdim. Türkçe yamayı kurdum oyuna girerken falanda makine çeviri olarak gozukuyor ama oyun Türkçe olmuyor nasıl yapabılırım? Oyun deneme sürümü oldugu ıcın de olmuyor olabılır mı?

Deneme sürümü 2 saat belki o yüzdendir

Menüden altyazıları açın. Eğer komple Türkçe olmuyorsa dosya doğrulaması yapıp yamayı tekrar kurun. O şekilde de olmazsa büyük ihtimal deneme sürümünün normal sürümüyle farkı olabilir ve bu yüzden uyuşmuyor olabilir.

Menüden altyazıları açın. Eğer komple Türkçe olmuyorsa dosya doğrulaması yapıp yamayı tekrar kurun. O şekilde de olmazsa büyük ihtimal deneme sürümünün normal sürümüyle farkı olabilir ve bu yüzden uyuşmuyor olabilir.

Alt yazılar açık ama yine Türkçe olmuyor. Bir de dosya doğrulama kısmı cıkmıyor.

Deneme sürümü 2 saat belki o yüzdendir
hiç oynamadım ama daha

Alt yazılar açık ama yine Türkçe olmuyor. Bir de dosya doğrulama kısmı cıkmıyor.
Hocam muhtemelen farklı versiyonlar ve uyumlu değiller. Oyunu bitireli çok oldu şuan bakamıyorum ama girdiğinizde oyun içinde sağ alt köşede versiyon numarası yazar genelde, Türkçe yamanın versiyonuyla uygun mu onu kontrol edin.

Hocam muhtemelen farklı versiyonlar ve uyumlu değiller. Oyunu bitireli çok oldu şu an bakamıyorum ama girdiğinizde oyun içinde sağ alt köşede versiyon numarası yazar genelde, Türkçe yamanın versiyonuyla uygun mu onu kontrol edin.

Versiyon numarasına bakmak için girecektim ama simdi de böyle bir hata veriyor

1713732334176.png

Geri
Yukarı