Assassin's Creed Odyssey 30 TL

sepete girdiğinde yukarıda kupon yazan bir yer olması lazım ya da hesap bilgilerinde orada yok mu hiçbir kupon
Yok maalesef :(
30tlye hayli deger bayagi bi oyun suresi sunuyor. Ayrica bildigim kadariyla kendi murettebatinla gemini kurup gelistirebilityorsun.
Origins gold edition tum dlclerle beraber kuponla 21tlye falan geliyor galiba bir onceki oyun misirda geciyor. Pramitlerde bulmaca falan yapiyorsun ama cok da kafa yoran bir sey degil galiba. Bende oyun icinde donmalar yaptigi icin iade etmistim ama cok guzeldi.

Oyunu ne zaman aldığımı hatırlamıyorum ancak sanıyorum 2 ay oldu ve hâlâ oynuyorum. Asla sıkılmadım. Sağlam bir bilgisayarla oynadığım ilk oyundur. Ben de 28.77 TL gibi bir fiyata aldım. Zerre pişman değilim. Kuponunuzu kesinlikle kullanın. Hangi şekilde daha ucuz oluyorsa o şekilde alaraktan DLC'leri de oynayın. Oyunu bitirdikten sonra 2-3 ay sonra tekrar tekrar oynayasınız gelir diye düşünüyorum. Ben elimdeki bütün hikâyeli oyunları bitirdikten sonra tekrar başlayacağım. Kesinlikle tavsiye ederim.

Oyunu ne zaman aldığımı hatırlamıyorum ancak sanıyorum 2 ay oldu ve hâlâ oynuyorum. Asla sıkılmadım. Sağlam bir bilgisayarla oynadığım ilk oyundur. Ben de 28.77 TL gibi bir fiyata aldım. Zerre pişman değilim. Kuponunuzu kesinlikle kullanın. Hangi şekilde daha ucuz oluyorsa o şekilde alaraktan DLC'leri de oynayın. Oyunu bitirdikten sonra 2-3 ay sonra tekrar tekrar oynayasınız gelir diye düşünüyorum. Ben elimdeki bütün hikâyeli oyunları bitirdikten sonra tekrar başlayacağım. Kesinlikle tavsiye ederim.
Yine bir Odyssey konusu ve siz :D Bu defa da haklısınız. Bu defa da. :)

Yeni konular

Geri
Yukarı