Assassin's Creed Odyssey alınır mı?

Sararsa 150 saat gömülür, parkur mekaniği çok yok.
Parkur mekaniği nasıl yok be agam. Demek istediğini anlıyorum da o mekaniğe ek olarak her yere tırmanma eklenmiş olarak bakarsak daha mantıklı sanki.
28 TL'ye alınır, fakat oyunun pek bir Assassinlik hali yok, oyunda Spartalı'yız ve daha çok Spartalı olarak savaşıyoruz. Son 3'lemenin pek bir suikastçilik tarafı yok.
Bence istersen gayet de Assasin olarak oynayabilirsin. Kült görevi de bunun için güzel bir hikaye veriyor. Oynanışta da bıçak kritik buildi yaparsan baya baya Assasin oluyorsun. Hatta okçu kritik de yapabilirsin. Bence bu konuda da hiç fena değil.

130 saatte bitirdim Odyssey'i açılabilecek tüm başarımlar açıldı, toplanacak tüm her şey toplandı, yükseltilecek her şey yükseltildi, haritadaki tüm görevler yapıldı. Starfield'im olsa kaç saate bitiririm onu merak ediyorum asıl.
Grafikler o kadar kötü ki. Yani belki yüksek ayarlarda fena durmayabilir de Odyssey'in yanından geçmez. Odyssey 90/100 ise Starfield yanında 75 kalır. Onu da geçtim optimizasyon yok. Yani 75 kalitesinde grafikleri görmek için çok üst düzey ekran kartına sahip olmak lazım. Ben Odyssey'i rahat rahat oynayabiliyorken neredeyse çamur gibi grafiklerle çok da iyi olmayan NPC animasyonları ve hareketleriyle zar zor oynuyorum. Kötü oyun değil ondan eminim ama oyun tam sürüm gibi değil bir çok şeyin elden geçmesi ve geliştirilmesi lazım maalesef. Adamlar ara yüzü bile düzgün yapamamış ya sene 2023 bunun için bile mod yüklüyor insanlar. Koskoca Bethesda elalemin modcularından daha iyi arayüz tasarlayamıyoru mu hayret ediyorum. Bunların üstüne bugün Odyssey'i tekrar görünce Starfield'a karşı iyice hevesim kaçtı.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı