Assassin's Creed Odyssey alınır mı?

Scriptttt

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Epic Games üzerinden AC Valhalla'yı 70 TL'ye almıştım. Ancak Odyssey'in evreni ve Yunan mitolojisi beni daha çok cezbediyor. Aynı şekilde Odyssey daha büyük ve dolu bir açık dünyaya sahip. Sizi daha çok ekipmanla ödüllendiren bir oyun. Ancak oyun zam yemeden önce 51 TL'ye düşüyorken şu an 139 TL'ye düşmüş. Sizce oyun alınmaya değer mi, bu fiyatı hak ediyor mu ve almazsam zam yeme ve beni pişman etme imkanı var mı?

Arkadaşlar Epic Games üzerinden AC Valhalla'yı 70 TL'ye almıştım. Ancak Odyssey'in evreni ve Yunan mitolojisi beni daha çok cezbediyor. Aynı şekilde Odyssey daha büyük ve dolu bir açık dünyaya sahip. Sizi daha çok ekipmanla ödüllendiren bir oyun. Ancak oyun zam yemeden önce 51 TL'ye düşüyorken şu an 139 TL'ye düşmüş. Sizce oyun alınmaya değer mi, bu fiyatı hak ediyor mu ve almazsam zam yeme ve beni pişman etme imkanı var mı?

Yine de çok fazla o fiyat bir de birbirini tekrar eden yan görevleri de katarsan değmez o paraya.

Bence değer çünkü yaz indirimleri bittiğinde oyun fiyatının 25 katı olarak göreceksin. Ben 1 saat oynamıştım oyunu pek sevmedim çünkü Orta Çağ oyunlarını hiç sevmiyorum. Orta Çağ oyunlarını seviyorsan bence almalısın. Fiyatına hak ediyor şimdi almazsan baya bir pişman olabilirsin :)

Geri
Yukarı