Assassin's Creed Odyssey alınır mı?

Starfield oynadıktan sonra bugün xCloud üzerinden bir bakayım dedim ve tekrar hayran kaldım. Starfield'dan sonra grafikler animasyonlar falan UZAY seviyesinde geldi. Açılış sahnesi bile tekrar heyecanlandırdı. Bu oyun net RDR2, GoW seviyesinde bir oyun. Daha altı değil açık dünya oyunlarının en iyi 3 örneği arasına rahat girer. Oyunun ilk adası Kefalonya'da bulunan Zeus heykeline tırmanıp etrafa baktığımda gözüm gönlüm açıldı. Deriiin bir ohhhh çektim ferahlık hissiyle. Ben böyle bir hissiyatı RDR2'de bile almadım. Açık dünya oyunlarının belki de en üst noktası olabilir. Valhalla da bunu yakalayamadılar bence.

Ah Starfield ah... İnternete düşeceğini bildiğim halde yine de orijinal oynamak için 1 yıllık pass almıştım. Ama Odyssey'in tırnağı etmez. (Kıyaslamayı açık dünya olarak düşünün)

Starfield oynadıktan sonra bugün xCloud üzerinden bir bakayım dedim ve tekrar hayran kaldım. Starfield'dan sonra grafikler animasyonlar falan uzay seviyesinde geldi. Açılış sahnesi bile tekrar heyecanlandırdı. Bu oyun net RDR2, GoW seviyesinde bir oyun. Daha altı değil açık dünya oyunlarının en iyi 3 örneği arasına rahat girer. Oyunun ilk adası Kefalonya'da bulunan zeus heykeline tırmanıp etrafa baktığımda gözüm gönlüm açıldı. Deriiin bir ohhhh çektim ferahlık hissiyle. Ben böyle bir hissiyatı RDR2'de bile almadım. Açık dünya oyunlarının belki de en üst noktası olabilir. Valhalla da bunu yakalayamadılar bence.

Ah Starfield ah... İnternete düşeceğini bildiğim halde yine de orijinal oynamak için 1 yıllık Pass almıştım. Ama Odyssey'in tırnağı etmez. (kıyaslamayı açık dünya olarak düşünün)

130 saatte bitirdim Odyssey'i açılabilecek tüm başarımlar açıldı, toplanacak tüm her şey toplandı, yükseltilecek her şey yükseltildi, haritadaki tüm görevler yapıldı. Starfield'im olsa kaç saate bitiririm onu merak ediyorum asıl.

Geri
Yukarı