Assassin's Creed Odyssey benzeri oyun önerisi

Satın almıştım da uzunluğundan korktuğum için başlayamadım bir türlü.
RDR 2 çok daha kısa oyun. Yerinizde olsam Origins'i bırakıp RDR 2 başlayıp onu bitirirdim. Şaheser bir oyun çünkü. Hikayeli 120 saat üzeri oynadığım tek oyun ve kusursuzdur. 120 saatin ortalama 50-60 saati hikayeye ayırdım geri kalanı ufak easter eggler, keşif ve sadece at sürme, adam öldürmeden ibaret. Kaldı ki yan görevlerin hiç birini yapmadım. Yan görevleri yapsam 200-250 saat gömeceğime kânat getiririm. Sadece at sürerek bile saatler gömebileceğim bir oyun. Kusursuz ve şaheser yapım.

Origins çok kötü, kesinlikle tavsiye etmiyorum. Özellikle Odyssey oynadıktan sonra Origins'e geçmek çok bayar. MMO tarzı ilk oyunları olduğu için mekanikleri vs. berbat. Şahsen zar zor ana senaryosunu bitirip sildim. Çöl atmosferini sevdiğim için oynadım onu da, yoksa senaryoyu da bitirmezdim.
Hocam ben Odyssey'in dünyasına da aşık oldum, Valhalla beni tatmin eder mi?
Kesinlikle, çok daha fazla eder.

Origins çok kötü, kesinlikle tavsiye etmiyorum. Özellikle Odyssey oynadıktan sonra Origins'e geçmek çok bayar. MMO tarzı ilk oyunları olduğu için mekanikleri vs. berbat. Şahsen zar zor ana senaryosunu bitirip sildim. Çöl atmosferini sevdiğim için oynadım onu da, yoksa senaryoyu da bitirmezdim.
Abartıyorsunuz hocam, eğer gerçekten o kadar kötü olsaydı aldıkları puanlar birbirleri ile neredeyse aynı olmazdı.

İmmortal fenyx rising birebir AC temelleri üzerine Zelda grafikleri yapılmış bir oyun sevme şansın var.
Abartıyorsunuz hocam, eğer gerçekten o kadar kötü olsaydı aldıkları puanlar birbirleri ile neredeyse aynı olmazdı.

Odyssey'e aşık birisi olarak Origins cidden kötü kıyafetler falan tek parça kozmetiğe önem veren birisi olarak bu beni oyundan soğuttu oyundaki yan görevler leş hikaye baştan aşağı bir fiyasko bayek öldürdüğümüz askerlerden hallecek o kadar ruhsuz.

Oynadığınızı sanmıyorum, eğer oynasaydınız emin olun beğenmezdiniz. Gerçekten çok kötü bir oyun, o zaman için AC serisine ayrı bir hava kattı bu yüzden yüksek puan almış olabilir ancak ardından gelen Odyssey ve Valhalla'ya bakınca Origins'in çok yetersiz, hikayesinin çok kötü olduğunu anlayabiliyorsunuz.

RDR 2 çok daha kısa oyun. Yerinizde olsam Origins'i bırakıp RDR 2 başlayıp onu bitirirdim. Şaheser bir oyun çünkü. Hikayeli 120 saat üzeri oynadığım tek oyun ve kusursuzdur. 120 saatin ortalama 50-60 saati hikayeye ayırdım geri kalanı ufak easter eggler, keşif ve sadece at sürme, adam öldürmeden ibaret. Kaldı ki yan görevlerin hiçbirini yapmadım. Yan görevleri yapsam 200-250 saat gömeceğime kânat getiririm. Sadece at sürerek bile saatler gömebileceğim bir oyun. Kusursuz ve şaheser yapım.

RDR2 kesinlikle oyna ben sadece Single Player'da 200 saat harcadım şimdi Online oynuyorum aşırı sarıyor.

Geri
Yukarı