Assassin's Creed II benzeri oyun önerisi

Ac kafasında bir oyun yok, demek istediğin açık dünya oyunları ise yine kıytırık ac oyunlarını göreceksin zaten. Mekanikleri benzer bir oyunda sanırım bildiğim kadarıyla yok. Zombi türünü seviyorsan sniper elite nazi zombie army, gizlilik seviyorsan hitman, sprintel cell serisi ve metal gear serisi. Bonus olarak deadpool 2013 oyununu öneririm.

AC kafasında bir oyun yok, demek istediğin açık dünya oyunları ise yine kıytırık AC oyunlarını göreceksin zaten. Mekanikleri benzer bir oyunda sanırım bildiğim kadarıyla yok. Zombi türünü seviyorsan Sniper Elite nazi zombie army, gizlilik seviyorsan Hitman, sprintel cell serisi ve metal Gear serisi. Bonus olarak deadpool 2013 oyununu öneririm.

Deadpool 2013 ve Hitman oyunlarını oynamıştım, Splinter Cell bir ara oynamayı düşünüyorum iyi oldu MGS oynamaya üşeniyorum ve fazla zaman çalmicak oyun istiyorum yani gidipte 100-130 saatlik RPG oynayacak zamanım yok.

Deadpool 2013 ve Hitman oyunlarını oynamıştım, Splinter Cell bir ara oynamayı düşünüyorum iyi oldu MGS oynamaya üşeniyorum ve fazla zaman çalmicak oyun istiyorum yani gidipte 100-130 saatlik RPG oynayacak zamanım yok.
MGS rpg oyunu değil taktiksel casusluk oyunu. Hitman oynadıktan sonra MGS'den başlarsan seviye yükseliyor daha zor, daha keyifli gelmeye başlıyor. PS3'ün varsa mgs 3 snake eater hd edition'dan başlayabilirsin. Konsolum yok diyorsan MGS 5 Ground zeroes + MGS 5 phantom pain indirimde 25 liraya satılıyordu. Gizliliğin dibini yaşamak istiyorsan bir bak derim yinede.

Yeni konular

Geri
Yukarı