Assassin's Creed Odyssey CPU 80 derece

İşletim sistemi
Windows 10

CannWickk

Hectopat
Ryzen 5 1600 AF stock fan işlemcim, GTX 1070 Ti ekran kartım.
CPU boşta 50 derece termal macun kurumuş olabilir emin değilim bakmadım. Sadece AC Odyssey'de oluyor bu sorun BIOS güncel PC yeni formatladım yani aklıma bir şey gelmiyor başka.

Son düzenleyen: Moderatör:
Ryzen 5 1600 AF stock fan işlemcim, GTX 1070 Ti ekran kartım.
CPU boşta 50 derece termal macun kurumuş olabilir emin değilim bakmadım. Sadece AC Odyssey'de oluyor bu sorun BIOS güncel PC yeni formatladım yani aklıma bir şey gelmiyor başka.
Boşta 50 derece olması sıkıntı değil ama fazla. Termal macun yenilemesi yapın. Arctic MX-4 öneririm.

Voltaj düşürme denilebilir fakat kasa içi temizlik ve termal macun yenilemekten başka çözüm yok gibi.

Hocam kasa pırıl pırıl da dediğim gibi termal macun kurumuş muhtemelen değiştireyim ben onu en kısa zamanda.
Voltaj düşürme denilebilir fakat kasa içi temizlik ve termal macun yenilemekten başka çözüm yok gibi.
Voltajdan vs hiç anlamıyorum ya en iyisi değiştirmek termali . Ortalama kaç derece düşer acaba ?

Hocam kasa pırıl pırıl da dediğim gibi termal macun kurumuş muhtemelen değiştireyim ben onu en kısa zamanda.

Ortalama kaç derece düşer acaba ?
Voltaj düşürme işleminde 20dereceye kadar düşebiliyor. Termal macun yenilerseniz yine kayda değer düşüşler olacaktır.

Geri
Yukarı