Assassin's Creed Odyssey DLC için Türkçe yama

hfikribengi

Hectopat
Oyunu Animus Projesi'nin verdiği ücretsiz yamadan bitirdim. DLC içeren versiyonu ücretli fakat üyelik alımları kapanmış, kendilerine mail atıyorum üyelik veya belli bir ücret karşılığına satın almak için, cevap vermiyorlar. Adamlar tüm yamaları herkese açık şekilde vereceğiz diyorlar, ses yok. Şu DLC'leri Türkçe oynamanın bir yolu yok mu?

Üyelik alımlarının kapandığını nereden gördünüz? Ben şimdi siteye girdim ama öyle bir şey göremedim de yani ondan soruyorum. Client indirip oradan yapıyorsunuz üyelik işlemlerini biliyorsunuz değil mi? Ayrıca Discord'dan mı iletişime geçiyorsunuz mail üzerinden mi ben yazdığımda 15 dk içinde cevap vermişlerdi.

Üyelik alımlarının kapandığını nereden gördünüz? Ben şimdi siteye girdim ama öyle bir şey göremedim de yani ondan soruyorum. Client indirip oradan yapıyorsunuz üyelik işlemlerini biliyorsunuz değil mi? Ayrıca Discord'dan mı iletişime geçiyorsunuz mail üzerinden mi ben yazdığımda 15 dk içinde cevap vermişlerdi.
Yedi Yıllık Maceramızın Sonu - Animus Projesi - Türkçe Oyun Çeviri burada zaten abonelikleri kapattıklarını yazmışlar, sağ taraftaki Discord simgesine bastığımda Discord'a yönlendirmiyor yani sunucularına katılamıyorum. Maili de neredeyse 1 hafta önce atmıştım herhangi bir geri dönüşte bulunmadılar. Client olayını bilmiyorum nereden indirebilirim?

Hocam bulabildiniz mi yamayi?

Animus ekibinin bir Client'ı yok. Client kullanan ekip Anoynomous ekibi. İsimleri karıştırtınız sanırım.

Yedi Yıllık Maceramızın Sonu - Animus Projesi - Türkçe Oyun Çeviri burada zaten abonelikleri kapattıklarını yazmışlar, sağ taraftaki Discord simgesine bastığımda Discord'a yönlendirmiyor yani sunucularına katılamıyorum. Maili de neredeyse 1 hafta önce atmıştım herhangi bir geri dönüşte bulunmadılar. Client olayını bilmiyorum nereden indirebilirim?
Benim tüm yamaları indirebileceğiniz bir konum var fakat indirdikten sonra yine hesap girişi yapmanızı istiyor. O yüzden o konu da bazı oyunlar hariç yalan oldu.

Konumun linki var mı dostum?
Konunun linki bu fakat dediğim gibi indirinlerin bir çoğu yamalara erişemiyor yine.

Konunun linki bu fakat dediğim gibi indirinlerin bir çoğu yamalara erişemiyor yine.

Evet ben de oradan denemiştim üyelik sordu bana da. Maalesef Animus ekibinin keyfini bekleyeceğim, ne bir açıklama yapıyorlar ne bir geri dönüş. DLC'leri yama paylaşıldıktan sonra oynamak üzere bıraktım, Skyrim'e başladım yama paylaşılana kadar götürür herhalde.

Yeni konular

Geri
Yukarı